10000 TL'ye GTX 1650 sistem alınır mı?

Olum ben 2 sene once 5 bin TL'ye 2060 almıştım manyak olmuş fiyatlar :(

Kaç p de oynuyorsun kardeşim 720p falan mı?

Arkadaşım yüksek ve Ultra ayarlar karışık olmak üzere yani yükseğin bir tık üstü Ultra'nın bir tık altı ayarlarda 1080p sabit 60FPS oynuyorum. Yeri geliyor 80 gördüğüm değerler bile oluyor. Siz neden inanmamakta ısrarcısınız anlayamadım. Bu arada hala bu fiyatlar dahilinde 2060'lı bir sistem atmanızı bekliyorum. ;)

Arkadaşım yüksek ve Ultra ayarlar karışık olmak üzere yani yükseğin bir tık üstü Ultra'nın bir tık altı ayarlarda 1080p sabit 60FPS oynuyorum. Yeri geliyor 80 gördüğüm değerler bile oluyor. Siz neden inanmamakta ısrarcısınız anlayamadım. Bu arada hala bu fiyatlar dahilinde 2060'lı bir sistem atmanızı bekliyorum. ;)

Kanka yüksekte 70'e kadar cıkıyor olabilir ama Ultra'da 40 FPS alıyorsun kabul et.

Tam aradıgınız sistem. Sadece sisteme isterseniz 3000MHz'li RAM seçenegi ekleyebilirsiniz. Ben bir hafta önce bundan pahalıya aldım neredeyse aynı sistemi stoklar tükenmeden alın bence. 7600 çok iyi fiyat şu piyasada.

Son düzenleme:
Kanka yüksekte 70'e kadar cıkıyor olabilir ama Ultra'da 40 FPS alıyorsun kabul et.

Dostum sen bana yüksekte 60FPS oynatamaz diyordun şimdi gelmiş Ultra'da oynatamaz diyorsun. Baktın tutmuyor ayarları mı yükseltiyorsun? :D

Dosya Ekleri

• 1642097983462.png
    1642097983462.png
    2,4 KB · Görüntüleme: 43
Dostum sen bana yüksekte 60FPS oynatamaz diyordun şimdi gelmiş Ultra'da oynatamaz diyorsun. Baktın tutmuyor ayarları mı yükseltiyorsun? :D
Attığım
Hocam bunu alabilirsiniz. RAM'i 2X yapın işlemciyi 10400F yapın. Depolamayı da isterseniz arttırın. Daha ucuza gelecektir ve daha iyi.

Garip olan ne hocam? Oynatıyor. :D
Peki daha iyi olur ve bu arada bu Ram dediğini 16 gb Ram yapacağım değil mi ? Ve ordaki seçeneklerden hangisini seçmeliyim onun için

Geri
Yukarı