10000 TL'ye monitör önerisi

• Konuyu başlatan AckneX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 674
Bütçe
10000

AckneX

Hectopat
Merhaba. Yeni sistem topladığım için bir monitöre ihtiyaç duyuyorum ve bütçem 10.000 TL. Düşündüğüm monitör de MSI G274QPF-QD modeli. Vatan Bilgisayar'ın %10 gece indirimlerinde 10k seviyesine inmesini bekleyeceğim eğer önerirseniz. 10.000 TL'ye başka veya daha iyi bir monitör öneriniz var mı yoksa bu modeli alayım mı?
Sistemim: MSI Gaming X Slim RTX 4070 - Ryzen 7 7800x3D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Yeni sistem topladığım için bir monitöre ihtiyaç duyuyorum ve bütçem 10.000 TL. Düşündüğüm monitör de MSI G274QPF-QD modeli. Vatan Bilgisayar'ın %10 gece indirimlerinde 10k seviyesine inmesini bekleyeceğim eğer önerirseniz. 10.000 TL'ye başka veya daha iyi bir monitör öneriniz var mı yoksa bu modeli alayım mı?
Sistemim: MSI Gaming X Slim RTX 4070 - Ryzen 7 7800x3D.

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-omen-27c-qhd-gaming-35d67e9-fiyati,1942444577.html bence en iyi seçenekler ama @Saint Lucia ya sormak lazım.

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-omen-27c-qhd-gaming-35d67e9-fiyati,1942444577.html bence en iyi seçenekler ama @Saint Lucia ya sormak lazım.
Hocam monitör çok iyi de aşırı yüksek ya fiyatı 13'e yakın. Ben daha çok 10-10.5 arası bakıyorum çünkü kasaya 60'a yakın harcadım. Ama eğer önerdiğiniz bir model ise 11 seviyesine düşmesini bekleyebilirim.
BenQ olan modeli ilk defa gördüm o nasıl peki MSI'dan daha mı iyidir?

Rekabetçi oyunlar yüksek yenileme hızı için önerecek olursam bu olabilir.

2K için de;

Hocam monitör çok iyi de aşırı yüksek ya fiyatı 13'e yakın. Ben daha çok 10-10.5 arası bakıyorum çünkü kasaya 60'a yakın harcadım. Ama eğer önerdiğiniz bir model ise 11 seviyesine düşmesini bekleyebilirim.
BenQ olan modeli ilk defa gördüm o nasıl peki MSI'dan daha mı iyidir?

Omen 3-5 gün evvel 11.500 civarındaydı. Zamlanmış anlaşılan.
BenQ e-spor dünyasının en çok kullanılan monitör serisine sahip. Mobiuz daha mid-high tier Player'lara hitap ediyordur diye planlıyorum.
BenQ kalitedir zaten.

Şuan da kullandığım monitör, kesinlikle tavsiyemdir.

Edit: 7200TL olmuş sadece aradan 1 ay geçti :(.

4K olsun, 60Hz olsun diyorsanız bu olabilir.

Şuan da kullandığım monitör, kesinlikle tavsiyemdir.

Edit: 7200TL olmuş sadece aradan 1 ay geçti :(.

4K olsun, 60Hz olsun diyorsanız bu olabilir.
İlk monitör iyimiş bayağı hocam hayırlı olsun size ama genelde fps oyunları oynadığım için iki monitör de bana uygun değil maalesef.

Omen 3-5 gün evvel 11.500 civarındaydı. Zamlanmış anlaşılan.
BenQ e-spor dünyasının en çok kullanılan monitör serisine sahip. Mobiuz daha mid-high tier Player'lara hitap ediyordur diye planlıyorum.
BenQ kalitedir zaten.
Omen’i biraz bekleyebilirim hem 2K hem 240 hz eğer kronik sorunu vs yoksa renk kalitesi iyiyse.

Rekabetçi oyunlar yüksek yenileme hızı için önerecek olursam bu olabilir.

2K için de;
Aslında 280hz olan Dell monitör çok hoşuma gitmişti fakat sahip olduğum sisteme 2K monitör almanın daha iyi olacağını düşündüm. Diğer Dell monitörü MSI’a kıyasla daha mı önde görüyorsunuz?

Geri
Yukarı