10000 TL'ye telefon önerisi

Arkadaşımda POCO X3 NFC var çok ısınıyor bir de pili çok hızlı bitiyor ama telefon 2 yıllık bir de çok fazla oyun oynuyor ondan olabilir.

NFC'yi falan bilmiyorum benimkisi Pro şarjın hızlı bitmeside çok hızlı şarj olmasından kaynaklı olabilir en azından telefonum öyle ısınması da 35 dereceden fazla görmedim oyun oynayan biri değilim ama sürekli kullanırım 12 bine Infinix Note 12 VIP Redmi Note 11 Pro+ 5G de alabilirsin. O kadar para bulursan.

Poco x3 pro dedim diye gülme atmışlar :D neyse hocam siz istediğinizi alın güzel öneriler olacaktır elbet. İçimde kalmasın diye önerdim.
Ben merak ettim. Önerdiğiniz özellikleri ve insanların böyle tepki göstermesinin sebebi nedir sizce?

Ben merak ettim. Önerdiğiniz özellikleri ve insanların böyle tepki göstermesinin sebebi nedir sizce?
@Lyk7a cevabı beğenmişsiniz fakat soruma cevap vermemişsiniz. Telefonu anlatır mısınız biraz?

Son düzenleme:

@Lyk7a cevabı beğenmişsiniz fakat soruma cevap vermemişsiniz. Telefonu anlatır mısınız biraz?
Oyun konusunda baya iyi telefon ama gündelik kullanım için aynısı söylemem şarzı bi zaman sonra hızlı bitiyor ve ısınma sorunu oluyor ama 120hz ekranı ve oyun konusunda performansı iyi arkadaşda telefonla oyunmu oynayacak yoksa günlük kullanım için mi olduğunu söylemediği için poco X3 önerdim?

Geri
Yukarı