10000₺ üniversite için tablet önerisi

darkdragonx

Decapat
Daha fazla  
Hocamlar merhaba, üniversitede ders notları vs. için kullanmaya tablet arıyorum. Aklımda iPad 9.nesil 64 GB almak var. Arkadaşlarım bunu kullanıyorlar. Yanına da fuchsia markalı kalem almışlar 500₺'lik. Bana da bunu öneriyorlar siz ne dersiniz?

Samsung Tab S7 FE. Öğrenci indirimi ile 8K ya geliyordu sanırım.

Samsung Tab S7 FE. Öğrenci indirimi ile 8K ya geliyordu sanırım.

Hem kalemiyle beraber geliyor hem de 9. nesil IPad'den çok daha iyi bir cihaz.

Hocamlar merhaba, üniversitede ders notları vs. için kullanmaya tablet arıyorum. Aklımda iPad 9.nesil 64 GB almak var. Arkadaşlarım bunu kullanıyorlar. Yanına da fuchsia markalı kalem almışlar 500₺'lik. Bana da bunu öneriyorlar siz ne dersiniz?

Hocam bütçeyi arttırabiliyorsanız iPad 10.nesil arttıramıyorsanız S7 FE

Hocam aşağı yukarı 9500 lira tutuyor alınabilir.
Hocam kalem Apple olmayınca tereddüt ettim. Orijinal olmayan pen kullanımıyla ilgili tecrübesi olan varsa bilgi istiyorum.
Hocam bütçeyi arttırabiliyorsanız iPad 10.nesil arttıramıyorsanız S7 FE
Android tabletlerin kullanım ömrüne göre Apple tabletler daha iyi diyorlar hocam ondan Apple almak istiyordum.

Sadece basit işlevler için iPad için gitmeye gerek yok. Ama almışken en iyisi odur tabii. Burada belirleyici faktör bütçe.
Hocam kullanım ömrü ve stabilite önemli benim için.

Hocam kalem Apple olmayınca tereddüt ettim. Orijinal olmayan pen kullanımıyla ilgili tecrübesi olan varsa bilgi istiyorum.

Android tabletlerin kullanım ömrüne göre Apple tabletler daha iyi diyorlar hocam ondan Apple almak istiyordum.

Hocam kullanım ömrü ve stabilite önemli benim için.

Hocam Apple pen orijinal olanı 3500 lira 500 liraya 7 tane alırsınız.

Geri
Yukarı