10000TL bütçe ile MacBook için monitör önerisi

Mendax

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Başlıkta belirttiğim bütçede bir monitör bakıyorum. Genelde günlük kullanım, Office uygulamaları ve film izlemek için kullanıyorum. Bu yüzden en az 27 inç veya biraz daha büyük olacak şekilde bir monitör bakıyorum. Güzel görüntü, ayarlanabilir yükseklik ve monitörün dikleştirilebilmesi gibi özellikler olabilirse daha iyi olur. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Mağazaya gidip kontrol edeceğim hocam bu attığınızı bir de bir şey sormak istiyorum. Bütçe arttırıp inanılmaz bir fark yakalar mıyım? Yoksa bu attığınız yeterli midir?

Mağazaya gidip kontrol edeceğim hocam bu attığınızı bir de bir şey sormak istiyorum. Bütçe arttırıp inanılmaz bir fark yakalar mıyım? Yoksa bu attığınız yeterli midir?

Hocam bu monitör oyun oynayacaksaniz gecikme yapacaktır eğer 24'e düşerseniz yaklaşık 6-7 k civarı fark eder yine de isin kararınız.

Hocam bu monitör oyun oynayacaksaniz gecikme yapacaktır eğer 24'e düşerseniz yaklaşık 6-7 k civarı fark eder yine de isin kararınız.
Yazdığım gibi oyun amaçlı aramıyorum, yazdığım özellikler içinde güzel bir monitör arıyorum. Tabii bütçe biraz daha arttırabilirim yada aynı özelliklerde ve çok fark olmayacak şekilde bir monitör varsa daha ucuz onu da alabilirim. Bu tarz olan monitörlere çok hakim olmadığından önerileri bekliyorum, gidip mağazada kontrol ettikten sonra en gözüme hoş geleni almayı düşünüyorum.

Type-C bağlantısı var ve 99% sRGB renk kapsamına sahip. Panel kalitesi olarak kullanım amaçlarınızı rahatlıkla karşılar.

Geri
Yukarı