1000TL-1200TL klavye önerisi

İkisinde de anti ghosting var mı bilmiyorum, bilen biri yazarsa iyi olur. İkisinde de anti ghosting var olarak sayarsak Z11, switch kalitesi olarak daha iyidir. Bütçe yetiyorsa Z11, yetmezse Ak680 alın. Hiç Gamepower gibi sadece ülkemizde bilinen yırt dışında bilinmeyen sırf ışıklı mışıklı diye satılan klavyelerden yapmayın.
1716669325069.png

Dahası da var fakat ss alamadım.

Ekleme: Hallettim :)
1716669399940.png

Eki Görüntüle 2204770
Dahası da var fakat ss alamadım.

Ekleme: Hallettim :) Eki Görüntüle 2204772
Çok teşekkür ederim.

Bunu almaya karar verdim. Bahsettiğiniz z11 budur değil mi? Bir yanlışlık olmasın.

En son vergi ile birlikte 950-1000 arasıydı. Yine o civarda olur tahminen.
%56 indirimde gözüküyor şuanda 1039 tl.Bahsettiğiniz indirim bu mu yoksa daha da düşüyor mu almayı düşünüyorum ürünü. Bir de kapıda vergi ödeme olayı var mı yoksa hepsini çekiyor mu alırken?

%56 indirimde gözüküyor şuanda 1039 tl.Bahsettiğiniz indirim bu mu yoksa daha da düşüyor mu almayı düşünüyorum ürünü. Bir de kapıda vergi ödeme olayı var mı yoksa hepsini çekiyor mu alırken?
Hocam AliExpress'te ürünü alırken vergi veriyorsunuz bir daha vermiyorsunuz. tüm gümrük işlemlerine AliExpress yapıyor.

Aldım memnunum. Tek gördüğüm sıkıntısı, bazı tuşların olmaması sebebiyle fn tuşunu kullanmak biraz yavaşlatıyor. Bence gene büyük bir sorun değil. Şuan alıştım ve gayet memnunum. Ayrıca bir sürü aydınlatma seçeneği olmasıda harika.

Yeni konular

Geri
Yukarı