1000TL 240Hz ekran kartı önerisi

rootsh

Kilopat
Soru aslında şu. 240Hz monitör almayı düşünüyorum.
750 Ti, 240Hz desteklemiyor.
Bana fiyatı maksimum 1000 lira olacak, DisplayPort girişli ve mümkünse 750 Ti'dan daha iyi olan bir ekran kartı lazım. Önerilerinizi bekliyorum.
Bu arada benim işlemci falan bu:
Uyum sorunu yapmayacak, darboğaz vs. olmayacak öneriler yaparsanız sevinirim.

1589612545548.png

Bu konuya gelip 144Hz al tarzı yorumlar atmayın. Onları atanları yönetime şikayet edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1K bütçeyle 2.el RX570-580, GTX 1060 alabilirsin.

Dostum, darboğaz yapar. RX 570 Öneririm. Onla çok darboğaz yapmaz ama istediğin performansı alamazsın. Yaşayacağın darboğazdan 240 hissi veremez pek. En iyisi işlemciyi ikinci el elden çıkartıp İ7 4790 al veyahut Ryzen sisteme geç. Eğer bunları yapmayacağım illa ki dersen, RX 570 alabilirsin.

Güç kaynağının marka ve modelini belirtir misin?

Bilmiyorum ki. Yabancıyım ben bu donanım konularına.

Dostum, darboğaz yapar. RX 570 Öneririm. Onla çok darboğaz yapmaz ama istediğin performansı alamazsın. Yaşayacağın darboğazdan 240 hissi veremez pek. En iyisi işlemciyi ikinci el elden çıkartıp İ7 4790 al veyahut Ryzen sisteme geç. Eğer bunları yapmayacağım illa ki dersen, RX 570 alabilirsin.

İşlemciyi satma şansım yok malesef. RX 570 alsam benim işlemcimle sıkıntı mı yapar? Ben zaten AAA oyun oynamayacağım. Ekran kartını çok yoracak bir işim olmayacak. CSGO, LoL gibi oyunlar için alıyorum zaten.

4460 1060 ya da RX580 için gayet yeterli.
Bilmiyorum ki. Yabancıyım ben bu donanım konularına.

İşlemciyi satma şansım yok malesef. RX 570 alsam benim işlemcimle sıkıntı mı yapar? Ben zaten AAA oyun oynamayacağım. Ekran kartını çok yoracak bir işim olmayacak. CSGO, LoL gibi oyunlar için alıyorum zaten.
AAA oyunlarda bile sıkıntı yapmaz. 4440, 4460,3470 ile 1060 kullandım, sorun olmaz. AAA oyunlarda belli derece darboğaz yapıyor ama rahatsız edecek seviyede hiç yapmıyor. FPS drop veya başka bir sorunla karşılaşmadım ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı