1000TL 650W güç kaynağı önerisi

GamingKeyboard07

Hectopat
Merhaba. Elimdeki güç kaynağı bozulduğu için yeni bir güç kaynağı bakıyorum. Bir süredir baka baka gözüme iki model kestirdim. Modeller şunlar:

1- https://www.hepsiburada.com/corsair...duler-80plus-gold-guc-kaynagi-p-HBV00000XMC4U
2- Cooler Master 650w 80 Plus Gold Full -modular Sfx -atx Power Supply Pc Güç Kaynağı Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Corsair TX650M'i almak istiyorum aslında ama çok fan sesi olduğunu söylüyorlar, ondan biraz tereddütte kaldım. Bu konuda bir bilgisi olan var mı? Cidden fazla mı fan sesi var?

Cooler Master olan ise anladığım kadarıyla sessiz çalışıyor ama ürünün soketi Türkiye'ye uygun değil, o yüzden sanırım özel kablo ile kullanmak lazım. Kullanılır aslında sorun değil de bu sefer güç kaynağından Türkiye'de kullanılan priz girişlerine uygun olmadığı için tam verim alamam diye korkuyorum.

Konuya hakim birisi yardım edebilirse sevinirim.

Bir de ben güç kaynağı marketinde hangi markaların ürünleri iyi oluyor bilmediğimden iyi olduğundan emin olduğum markalar olan ASUS, Corsair ve Cooler Master'ın ürünlerine baktım. Eğer başka bir model veya markadan öneriniz varsa onları da söyleyebilirsiniz.

Biraz artırıp bu ikisinden birini almanı öneririm.

Biraz artırıp bu ikisinden birini almanı öneririm.

Fiyatlar güzel ama bütçemin çok üstünde. Bütçem dahilinde başka bir öneriniz var mı? Eğer yoksa kendi bulduğum ikisinden hangisini almalıyım?

Fiyatlar güzel ama bütçemin çok üstünde. Bütçem dahilinde başka bir öneriniz var mı? Eğer yoksa kendi bulduğum ikisinden hangisini almalıyım?

@RPM
Biraz aşıp 750W Gold alınabiliyorken 650W Gold alınmaz.

Biraz aşıp 750W Gold alınabiliyorken 650W Gold alınmaz.
Screenshot_122.png
Bence bırakın onun kararını konu sahibi versin.

XPG Core Reactor alıp geçin, bu fiyatta alabileceğiniz en iyi ürün.

ASUS, Cooler Master ve Corsair ile aynı kalitede mi?

Marka değil, model önemli.

XPG Core Reactor, 800 TL civarında alınabilecek en iyi ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı