1000TL altı Custom klavye

Son düzenleme:
Lehimleri eritip tekrar lehimlemen gerek hotswappable olmayan modellerde. Daha önce yapmadıysan baya zor bir iş gibi duruyor. Ben beceremeyeceğime %100 emin olduğum için hotswappable GMMK TKL aldım. GMMK ile ilgili sorun varsa yanıtlayabilirim.

Gaming klavyelerde en iyinin en iyisi diye tanıtılan Cherry Mx switchlerin çoğu baya mid tier aslında biraz custom işine girince. Gateron Black Ink, Gateron Milky Yellow, Holy Panda, Zealios V2, Alpaca, NK Cream aklıma gelen beğendiğim bazı switchler.

Öbür mesajda attığım modellerden ucuz olanlar olabilir belki 1000-1200 TL civarına. Bu arada yurtdışından alırken en büyük sorun shipping çok yüksek tutması.

Lehim sökebiliyorum malzemelerim de var ama %60'a alışabilecek miyim diye bir korkum da var bayağı tryhard cs oyuncusuyum. Galiba istemeye istemeye stok klavyelere yöneleceğim...
Yurtdışından almaya çalışsam en düşüğü 180 dolar gibi bir şey 200-300 lira civarında kargo ve vergi gelicek neredeyse 1500-1600 civarında üzücü.
İncehesap gaming gecesine bakalım işime yarar bir şey bulabilecek miyim belki Huntsman TE falan indirime girer :(.

Tanıdık vs birilerinde yada satan bir yerlerde Motospeed CK61 bulabilirsen %60 deneme şansın olabilir. Kailh Box White switch ile geliyor, clicky switch sevenler için güzel seçenek ayrıca.

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Bu kadar bütçeniz varsa Ducky Mecha Mini alın. Yanına örgülü dönen Type-C kablosu alın. Bir de HyperX Pudding Keycaps alın çok güzel olur. İstemezseniz Glorious GMMK bakın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı