1000TL altı Custom klavye

Anne Pro Hotswappable değilmiş galiba lubelamak için hepsinin lehimini sökmek lazımmış ve ben onu yaparsam kesin bozarım :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Keycap olarak mavi düşünüyorum ortası mavi olucak fonksiyon tuşları beyaz güzel gözükür.Switch olaraksa Kailh Box Red sizin görüşünüz ne?

Lubelama işi birazcık sıkıntı gibi sıfırdan yapmadığın sürece.Bozulursa garantiye de gitmez hiç bunlarla uğraşmayıp Huntsman TE'mi alsam bilemiyorum arada nasıl bir fark var o yüzden kafam bayağı karışık.

Lubelama işi birazcık sıkıntı gibi sıfırdan yapmadığın sürece.Bozulursa garantiye de gitmez hiç bunlarla uğraşmayıp Huntsman TE'mi alsam bilemiyorum arada nasıl bir fark var o yüzden kafam bayağı karışık.
Lubelamadan da kullanabilirsiniz. Test icin Metoo Zero x51 alin, klavyeye fetis testlerinizi bu klavyeye yapin. Benim 2 yildir kesintisiz ragelerime dayanmis bir klavye.

Anne Pro 2 + Güzel Örgülü bir type c kablosuyla olayı kapatıcam galiba ama hala switchlerde kararsızım.Şuan outemu red kullanıyorum ve çok iyi olduğunu söyleyemem.

Geri
Yukarı