1000TL Bluetooth kulaklık önerisi

FuRinMe

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Direkt konuya gireceğim. Ben çok fazla müzik dinleyen birisiyim. Sporda, video izlerken, yürürken yani anlayacağınız oyun harici her yerde kulaklık kullanıyorum ve bütçem 1000TL civarı. Daha ucuz veya tam fiyatında önerilerinizi söylerseniz çok mutlu olurum. Kulak içi tercihim ama kulak üstü güzel var diyorsanız onu da düşünebilirim. İyi sosyaller.

Başka ürünlere bakma.
Fiyatina göre gayet detaylı. Özellikle o midler yok mu.. PRE seviyesinde işlenmiş.
8k,125klara göre biraz fazla fakat asla örtülme yapmıyor. Spor için çok ideal.

Huawei Freebuds SE 2, arkadaşıma önerdim yaklaşık 1 yıldır kullanıyor çok da memnun. Spora gidiyor her gün dışarda o da sık kullanıyor. Bu bütçede mantıklı bence.

Başka ürünlere bakma.
Fiyatina göre gayet detaylı. Özellikle o midler yok mu? Pre seviyesinde işlenmiş.
8k, 125klara göre biraz fazla fakat asla örtülme yapmıyor. Spor için çok ideal.

Tamamdır hocam teşekkür ederim. Bakacağım.

Huawei FreeBuds SE 2, arkadaşıma önerdim yaklaşık 1 yıldır kullanıyor çok da memnun. Spora gidiyor her gün dışarıda o da sık kullanıyor. Bu bütçede mantıklı bence.

Güzele benziyor hocam bakacağım.

Ama dot 3I de özellikle çok güzel gözüküyor ANC olsun zaten çok iyi fakat görünüşü pek hoşuma gitmedi.

Tamamdır hocam teşekkür ederim. Bakacağım.

Güzele benziyor hocam bakacağım.

Ama dot 3I de özellikle çok güzel gözüküyor ANC olsun zaten çok iyi fakat görünüşü pek hoşuma gitmedi.
Tercih senin. 1000 TL'ye en pre model odur. Diğer modellerin hepsi fsadynamic kullanır. Dandiktir. Detaydan yoksundur. Dot3i Drv sürücü kullanır. Detaylı ses alırsın. Kulağa oturmasinda herhangi bir sikinti olmaz zaten ekstra silikon ile geliyor.

Tercih senin. 1000 TL'ye en pre model odur. Diğer modellerin hepsi fsadynamic kullanır. Dandiktir. Detaydan yoksundur. Dot3i drv sürücü kullanır. Detaylı ses alırsın. Kulağa oturmasinda herhangi bir sıkıntı olmaz zaten ekstra silikon ile geliyor.

Tamamdır hocam bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Tercihimi buraya yazacağım.

Hocam bir de Note 3i ye ne diyorsunuz?

Tamamdır hocam bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Tercihimi buraya yazacağım.

Hocam bir de Note 3i ye ne diyorsunuz?
Dot3i ile benzer kulaklık fakat dot3i biraz daha iyi. Eğer ki audiophile gecmisin yoksa farkı çok anlayamazsın. Benim audiophile geçmişim var, farkı anlayabiliyorum. Note3i de alınabilir.

Note 3i alacaksan, buradan al. Diğerleri güvenilir değil.

Dot3i ile benzer kulaklık fakat dot3i biraz daha iyi. Eğer ki audiophile gec misin yoksa farkı çok anlayamazsın. Benim audiophile geçmişim var, farkı anlayabiliyorum. Note3i de alınabilir.

Note 3I alacaksan, buradan al. Diğerleri güvenilir değil.

Evet hocam audiophile geçmişim yok. Yardımınız için çok teşekkür ederim bu 2 modelden birisini alacağım galiba.

Evet hocam audiophile geçmişim yok. Yardımınız için çok teşekkür ederim bu 2 modelden birisini alacağım galiba.
Senin yararina olur. Huawei gibi markalar alma. Fsadynamic gibi çöpten hallice driver kullanırlar. Ben sana 2000 yılından beri kullandığım üst düzeyden en alttaki ürüne kadar edindiğim bilgiler, deneyip, tecrübe ettiğim durumlardan dolayı öneriyorum. 1000 TL ye Max alabilecegin pre model; Dot3i/Not3i. Onun dışında maalesef elle tutulur yok.

Senin yararina olur. Huawei gibi markalar alma. Fsadynamic gibi çöpten hallice driver kullanırlar. Ben sana 2000 yılından beri kullandığım üst düzeyden en alttaki ürüne kadar edindiğim bilgiler, deneyip, tecrübe ettiğim durumlardan dolayı öneriyorum. 1000 TL'ye Max alabilecegin pre model; Dot3i/Not3i. onun dışında maalesef elle tutulur yok.

Tamamdır hocam gerçekten çok teşekkür ederim. Çok yardımcı oldu bu söyledikleriniz. Zaten bayağı bir bilgilisiniz ve bu bilgilerinizle bana yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

@MiclHmo hocam şimdi gördüm de bu dinamik sürücü ile grafen sürücü arasında ki fark ne oluyor acaba? Note 3i ye dinamik sürücü, dot 3i ye grafen sürücü diye gösteriyor site.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı