1000TL ekran kartı önerisi

ELDRITCH09

Decapat
Daha fazla  
1000TL bütçem var, 2. el ya da sıfır bir ekran kartı alacağım. 2. elde RX580 8 GB alabiliyorum ama mining olaylarından dolayı şüpheliyim, sizce o paraya ne almalıyım?
Not: İşlemci i3 10100F.

Son düzenleyen: Moderatör:
1000TL bütçem var, 2. el ya da sıfır bir ekran kartı alacağım. 2. elde RX580 8 GB alabiliyorum ama mining olaylarından dolayı şüpheliyim, sizce o paraya ne almalıyım?
Not: İşlemci i3 10100F.
O bütçede 2.el almanız daha iyi olur bence. Ben de 2.el RX580 almıştım ağustosta ve hala kullanıyorum çok memnunum da. Mining olma ihtimali her zaman var tabii ama ekran kartının ne amaçla kullanıldığına, kim tarafından kullanıldığına ve fiyatına dikkat ederseniz bu ihtimali az da olsa düşürebilirsiniz :).

1000 TL'ye RX580 8 GB nerede var varsa söyleyin bizde alalım. :D
O bütçede 2.el almanız daha iyi olur bence. Ben de 2.el RX580 almıştım ağustos'ta ve hala kullanıyorum çok memnunum da. Mining olma ihtimali her zaman var tabii ama ekran kartının ne amaçla kullanıldığına, kim tarafından kullanıldığına ve fiyatına dikkat ederseniz bu ihtimali az da olsa düşürebilirsiniz :).

1000 TL civarına başka ilanlar da var.
Peki toplam 4000TL'ye PC önerir misiniz APU da alabilirim.

Bu nasıl yanına 8 daha RAM alırım benim gözümde tek eksik yanı 3000MHz olması sizce nasıl.

Bu nasıl yanına 8 daha RAM alırım benim gözümde tek eksik yanı 3000MHz olması sizce nasıl.

Bir de bunun 9100F'li versiyonu var o nasıl, hangisini almalıyım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı