1000TL fiyat bandında işlemci için soğutucu önerisi

KrolKro

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yeni bir sistem topluyorum ve içinde Ryzen 5 5600X işlemci olacağı için soğutucuda fiyatta ucuza kaçmak istemiyorum, sıvı soğutma olarak en fazla 240mm modelleri tercih edebilirim. Tabi ki fiyatına göre uygun daha hesaplı soğutucular varsa önerilerinize açığım, ayrıca kasa olarak MSI MAG Force 101m kullanacağım. Mümkünse bu modelin RGB LED Control board modülüne takılabilen bir model olursa çok sevinirim.

8 TL aşarsan bu var.

99 TL aşarsan da bu var.

100R'nin ön paneline 360MM radyatör takılabiliyordu. 101M aynı kasa diye biliyorum özellik bakımından.

Arkadaşlar, yeni bir sistem topluyorum ve içinde Ryzen 5 5600X işlemci olacağı için soğutucuda fiyatta ucuza kaçmak istemiyorum, sıvı soğutma olarak en fazla 240mm modelleri tercih edebilirim. Tabi ki fiyatına göre uygun daha hesaplı soğutucular varsa önerilerinize açığım, ayrıca kasa olarak MSI MAG Force 101m kullanacağım. Mümkünse bu modelin RGB LED Control board modülüne takılabilen bir model olursa çok sevinirim.

360 MM Arctic Freezer sıvı soğutma var, 1 yıldan az (7-8 aylık sanırım.) kullanıldı, düşünürsen haber et hocam.

Arctic Liquid Freezer II - 360ML

Arkadaşlar 240 veya 280 tercihimdir, kasanın üst paneline takacağım. SilverStone PF240 modeli çok ilgimi çeken bir model, her anakartın RGB Sync uygulamalarıyla kullanılabilen bir model olması da cabası.
Ekran kartı olarak 3000 serisine geçeceğim için de kasanın içindeki kendi fanlarından fedakarlık etmek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı