1000TL ile 2. el sistem toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
1000TL
Forumda bazı farklı üye tipleri var,
Bir iki şey bildikten sonra bilmeyenlere hakaret ediyorlar maalesef.
hadi bizde hakaret edelim diyeceğimde 1 ay ban almak + adamın hesabı benimkinden daha aktif olduğu için laf atsam bana geri sekeceği için susmayı tercih ediyorum başka hiçbir forumda bu hava görülmedi (!)
Hocam bütçeyi biraz arttırın yoksa 2. El almak zorunda olacaksınız.
En az 2750 yapmayı deneyin mesela.
zaten 2. el demiştim aslında sadece harddisk 0 olsun yeter

hadi bizde hakaret edelim diyeceğimde 1 ay ban almak + adamın hesabı benimkinden daha aktif olduğu için laf atsam bana geri sekeceği için susmayı tercih ediyorum başka hiçbir forumda bu hava görülmedi (!)

Dostum sen imkânsızı istiyorsun, üstüne pazarlık yapıyorsun bizimle. :D Bizlik bir şey yok ki.

Adam sadece Troll olabileceğinin ihtimalini verdi, ve sen hala 1000 TL'ye sistem alabileceğini düşünüyorsun :(

Açtığın konunun Troll olması yüksek ihtimalli, çünkü Pubg'nin sistem gereksinimi biraz yüksek, ve doların durumu bütün internet sitelerinde mevcut, hele hele bir teknoloji forumunda bu konunun konuşulmadığı bir bölüm dahi yok. Troll olasılığı yüksek yani.
troll olsa daha uçuk kaçık bir konu açmazmıydım sizce
Dostum sen imkânsızı istiyorsun, üstüne pazarlık yapıyorsun bizimle. :D Bizlik bir şey yok ki.
hayır sadece soruyorum :D

Tamam, tek amacınız internette gezinirken bilgisayarın patlaması ise toplanır.

Hocam 1K bütçeye en fazla
10100 H410 olur o da en az 2K felan yapar(uzay montaj)
Tamam, tek amacınız internette gezinirken bilgisayarın patlaması ise toplanır.

Öyle demeyin hocam 2-3K bütçe ile gayet iyi sistemler toplanılabiliyor.
@fatihylmzz hocam komik olan nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı