1000TL kablosuz mouse önerisi

proixewety

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Forumda açılan diğer konulara da baktım, öne çıkanlar bunlar. Hangisini almamı önerirsiniz?

2.el garantili Pulsefire Haste alabilirsiniz. Ayriyetten 600-800TL arasında garantili hatta sıfır Pwnage Ergo Wirelesslar da var.

Elinize uyacaksa M600S en iyisi aralarında. Bütçede de en iyi ürün o. G305 fiyatını hak etmiyor, alınmamalı. Basilisk X'in skatezleri kötü, mouse tekerleği sıkıntı çıkartır ve switch'leri de bütçedeki alternatiflere göre düşük kalıyor. Ayrıca bir o kadar ağır bir mouse. Prime Mini Wireless düşünülebilir ama M600S daha mantıklı. Elinizin boyutunu ve tutuş şeklinizi karşılaştırın. Elinize oturmayacak mouse'dan verim alamazsınız.

Basilisk X hakkında çok kötü yorumlar var. Ben olsam listeden çıkartırdım. Eğer elin büyükse Razer Deathadder V2 Hyperspeed, küçükse Razer Orochi V2 öneririm.

Elinize uyacaksa M600s en iyisi aralarında. Bütçede de en iyi ürün o. G305 fiyatını hak etmiyor, alınmamalı. Basilisk X'in skatezleri kötü, mouse tekerleği sıkıntı çıkartır ve Switch'leri de bütçedeki alternatiflere göre düşük kalıyor. Ayrıca bir o kadar ağır bir mouse. Prime mini Wireless düşünülebilir ama M600s daha mantıklı. Elinizin boyutunu ve tutuş şeklinizi karşılaştırın. Elinize oturmayacak Mouse'dan verim alamazsınız.

Basilisk X hakkında çok kötü yorumlar var. Ben olsam listeden çıkartırdım. Eğer elin büyükse Razer DeathAdder V2 HyperSpeed, küçükse Razer orochi V2 öneririm.

Elim 23cm uzunluğunda palm grip olarak tutuyorum yani mini mouse bana pek uygun değil.
O zaman son olarak DeathAdder V2 ve M600s arasında kaldım. Sanırım ikisi de aynı kalitede.

Elim 23cm uzunluğunda palm grip olarak tutuyorum yani mini mouse bana pek uygun değil.
O zaman son olarak DeathAdder V2 ve M600s arasında kaldım. Sanırım ikisi de aynı kalitede.
Bilekten parmak ucuna kadar ölçtünüz değil mi? Aynı kalitede değiller. DA V2 X pilli ve daha ağır, sensörü de daha kötü. Ayrıca eliniz cidden 23cm ise M600S elinize oturmayabilir. Fingertip tutuşta tutarsınız anca.

Ben de aynı durumdayım. Ellerim büyük ve bir kablosuz mouse ihtiyacım var. İkisi de üzmez ama ben şahsen DeathAdder V2'yi daha şık buluyorum. Siz de beğendiğinizi alın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı