1000TL klavye önerisi

Berkcan_Atess

Picopat
Daha fazla  
Herkese iyi geceler, bu forumda yeniyim. Bilgisayar topladım ama klavyem eksik. Bana 1000TL'ye kadar Red Switch mekanik klavye önerebilir misiniz?
Apex 7 ve K70 var aklımda. Teşekkürler.

Merhaba klavyenin tasarımı hoşuma gitti. Bilek desteği var mıdır?
Kablosuz kullanılabiliyor mu?
Tasinabilir olmasi nedeniyle bilek destegi bulunmuyor fakat internetten ekstra alabilirsiniz. Kablosuz kullanilmiyor, Logitech G613'e bakabilirsiniz. Kablosuz, bilek destekli ve mekanik.

Peki bana hangisini önerirsiniz?
K70 MK2.
Apex 7 TKL.
HyperX alloy Core.

Maalesef bilemiyorum ama bu bütçelerde hiçbiri pişman etmez. Kullananlar varsa onlar daha iyi bilir, tam olarak bilmeden yorum yapmayayım. Bilek desteği sizin için önemliyse öncelikli olarak onlara bakın derim. Bende Cooler Master'ın bir mekanik klavyesi var ve gayet memnunum önerebilirdim ama artık satılmıyor.

Maalesef bilemiyorum ama bu bütçelerde hiçbiri pişman etmez. Kullananlar varsa onlar daha iyi bilir, tam olarak bilmeden yorum yapmayayım. Bilek desteği sizin için önemliyse öncelikli olarak onlara bakın derim. Bende Cooler Master'ın bir mekanik klavyesi var ve gayet memnunum önerebilirdim ama artık satılmıyor.

Çoğunluk K70 MK2 veya Apex 7 öneriyor. K70'in malzeme kalitesi pek hoşuma gitmedi. Apex 7 çok pahalı. Ya K70 alacağım ya da HyperX.

Hocam bence bu bütçelerde zevkler ve renkler önemli olmaya başlıyor, başkası HyperX Alloy Core'u sever diğeri Corsair K70'i. Bence multimedia tuşları ve bilek desteğinden dolayı Corsair K70 MK.2 daha iyi, ben küçük klavyeleri sevmiyorum.

K70'in malzeme kalitesi bildiğim kadarıyla MK.2'de daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı