1000TL klavye ve fare önerisi

429905

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1000TL'ye kadar bütçe açabilirim. FPS oyunları oynarım genelde çok üst düzey bir performans beklentim yok. Özellikle mouse tarafında çok hızlı çevirilince oluşan takılmalar, sanırım DPI değerinin düşük olmasıydı bu sorun çok yaşanmasın yeter. Marka takıntım da yok her türlü öneriye açığım. Önerileriniz için teşekkürler.
Düşündüğüm set:

• Razer Cynosa v2.
  • Razer Basilisk X HyperSpeed (ya da) Razer Basilisk v2.

Son düzenleyen: Moderatör:
1000TL'ye kadar bütçe açabilirim. FPS oyunları oynarım genelde çok üst düzey bir performans beklentim yok. Özellikle mouse tarafında çok hızlı çevirilince oluşan takılmalar, sanırım DPI değerinin düşük olmasıydı bu sorun çok yaşanmasın yeter. Marka takıntım da yok her türlü öneriye açığım. Önerileriniz için teşekkürler.
Düşündüğüm set:

• Razer Cynosa v2.
  • Razer Basilisk X HyperSpeed (ya da) Razer Basilisk v2.

Fare; https://www.hepsiburada.com/logitec...VO5BoCR0CLwaGEAQYASABEgITlPD_BwE&gclsrc=aw.ds
Klavye; HP Pavilion 9LY71AA Red Switch Kablolu RGB Mekanik Oyuncu Klavye Fiyatları ve Özellikleri

Hocam öneri için teşekkürler Basilisk V2 oyunlarda daha iyi performans sergiliyor sanırsam G304'e göre.

Basilisk V2'nin sensörü Razer Focus+ sensörü, yani size attığım Logitech modeline gore IPS ve AccelG değerleri daha iyi evet, fakat başlıkta da belirttiğiniz gibi çok üst düzey bir performans beklemediğim için ve sağa sola döndürmelerde takılma olmasın yeter dediğiniz için bu fareyi önerdim, bu fare de Logitech'in son model Hero 25K sensörünü içeriyor. Sizin önermiş olduğunuz klavye mekanik klavye değil, o yüzden de fiyat bakımından bir eşitlik sağlansın istedim. Ayrica V2 HyperSpeed modeliyle alakalı forumda çok sorun yaşayan gördüm, bilginiz olsun isterim.

Azıcık aşarsan Razer set yapabilirsin, tabii 2. el düşünüyorsan.

Basilisk v2'nin sensörü Razer focus+ sensörü, yani size attığım Logitech modeline gore IPS ve accelg değerleri daha iyi evet, fakat başlıkta da belirttiğiniz gibi çok üst düzey bir performans beklemediğim için ve sağa sola döndürmelerde takılma olmasın yeter dediğiniz için bu fareyi önerdim, bu fare de Logitech'in son model Hero 25k sensörünü içeriyor. Sizin önermiş olduğunuz klavye mekanik klavye değil, o yüzden de fiyat bakımından bir eşitlik sağlansın istedim. Ayrica V2 HyperSpeed modeliyle alakalı forumda çok sorun yaşayan gördüm, bilginiz olsun isterim.

Doğrudur hocam buradan baktım bende, yeni birkaç öneri postundada bu Basilisk V2 modeli önerilmiş. Logitech G305 LIGHTSPEED vs Razer Basilisk V2 Side-by-Side Mouse Comparison

Azıcık aşarsan Razer set yapabilirsin, tabii 2. el düşünüyorsan.

Güzel olurdu hocam ama şimdiye kadarki tüm ekipmanlarım 2. eldi kendime 0'dan bir dizilim yapmak istiyorum.

Sağ olun hocam klavye hoşuma gitti Amazon'dan kuponla daha da uyguna alabilirim gibi geliyor. İki mouse arasında hiç fark yok daha uyguna alabildiğimi alacağım.

1652377545653.png

Yeni konular

Geri
Yukarı