1000TL kulak üstü Bluetooth kulaklık önerisi

yugoooo

Centipat
Daha fazla  
JBL BT500 düşündüm bu fiyata ama tavsiyeniz nedir? Sporda ve genel gündelik kullanım için düşünüyorum.

510BT daha mantıklı olur. Şu an renk seçeneklerine göre 930-1200 aralığında bulunabiliyor sanırım.

Çok fark var mı aralarında?

500 değil 510BT daha mantıklı. Ayrıyeten Sony wh-ch 510 da bakılabilir. Kulağı tam kaplasın isterseniz Anker Q10i. Q10i sporda sağlam terletebilir, bunu göz önünde bulundurmak gerekli. Aralarından en güzel ses performansı alacağınız kulaklık Q10i.

JBL için overrated diyor millet zaten Anker acaba yaz sıcağında çok sıkıntı çıkartır mı kütüphanede ders videosu falan izlerken baymaz ise süper olur.

JBL için overrated diyor millet zaten Anker acaba yaz sıcağında çok sıkıntı çıkartır mı kütüphanede ders videosu falan izlerken baymaz ise süper olur.
Ben de düşük seviye kulak üstü kulaklıkları için öyle diyenler arasındayım. Anker'in ne kadar yakacağı nerede yaşadığınıza bağlı. Ben İstanbul'dayım, 2 saat sonra pedlerin üstünden su silebiliyorum yazın. Beni rahatsız eden bir durum değil, zaten saatlerce kulağımda durmasını çok istemiyorum. Dışarıda, güneş altında kullanmak neredeyse imkansız yazın. Bunun için en mantıklısı kulak içi kulaklıklar.

Çok fark var mı aralarında?

Hem anker life q10 hem 510bt kullandim. Anker kulagi tam sardigi icin agri bakımından daha az rahatsiz ediyor ancak dendigi gibi cok terletiyor, 1 saat kullanımda bayagi islanabiliyor hem pedler hem kulak etrafi. 510bt de ter sorunu o kadar olmuyor ancak kulaga cok baski yapip agrimasina sebep olabiliyor.

510bt de 500e gore bluetooth versiyonu farki ve sarj suresi farki on plana cikiyor. Bence 510 cok daha mantikli olur. Hatta az once 990tl ye düşmüştü Hepsiburada üzerinde, anlik indirim olabilir.

Hem Anker Life Q10 hem 510BT kullandim. Anker kulagi tam sardigi icin agri bakımından daha az rahatsiz ediyor ancak dendigi gibi cok terletiyor, 1 saat kullanımda bayagi islanabiliyor hem pedler hem kulak etrafi. 510BT de ter sorunu o kadar olmuyor ancak kulaga cok baski yapip agrimasina sebep olabiliyor.

510BT de 500e gore Bluetooth versiyonu farki ve şarj suresi farki on plana cikiyor. Bence 510 cok daha mantikli olur. Hatta az once 990TL'ye düşmüştü Hepsiburada üzerinde, anlik indirim olabilir.

Tamamdır teşekkür ederim.

Ben de düşük seviye kulak üstü kulaklıkları için öyle diyenler arasındayım. Anker'in ne kadar yakacağı nerede yaşadığınıza bağlı. Ben İstanbul'dayım, 2 saat sonra pedlerin üstünden su silebiliyorum yazın. Beni rahatsız eden bir durum değil, zaten saatlerce kulağımda durmasını çok istemiyorum. Dışarıda, güneş altında kullanmak neredeyse imkansız yazın. Bunun için en mantıklısı kulak içi kulaklıklar.

Teşekkür ederim sanırım Anker'i tercih edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı