1000TL kulaklık önerisi

Bütçe
1000

curseofachilles

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Yaz yaklaşıyor. Bu sebepten dolayı yeni bir kulaklık almak istiyorum. Bütçem belirttiğim gibi 1000TL aradığım özellikler:

Kablolu olması, mikrofonlu olması, uzun ömürlü olması, mümkünse gürültü engelleme (olmasa da olur).

Şu an kullandığım kulaklıkta ses kutusu problem çıkarıyor, herhangi bir şekilde deydiğim an ses sadece soldan gelmeye başlıyor, tekrardan sesi kıs yükselt yaparak ayarlamam gerekiyor. Böyle bir problem olmaz diyorsanız ses kutusu olan bir kulaklıkta önerebilirsiniz.

(Şu an kullandığım kulaklık: https://www.hepsiburada.com/rampage...yuncu-kulakligi-siyah-kirmizi-pm-HB00000GSJVJ | bana birazcık büyük geliyor.) | son durumda Razer BlackShark V2 almaya karar verdim. Öneride bulunan herkese çok teşekkür ederim. Keyifli günler.

Son düzenleme:

Arctis 3 belki beğenebilirsin.​

Kendim de kullanıyorum.

7.1 DTS 2.0 destekli, 50mm sürücü.

Oyun ve müziklerde de iyi. Pedleri yumuşak baş ağrıtmıyor, terletmiyor koca kafalarda bile iyi yani benim kafam çok terler hiç sıkıntı çekmedim. Güzel kulaklık.

Bütçeni biraz aşıyor ama:
Ses kalitesi, konforu, az terletmesi, ses ve mikrofon için ayrıntılı yazılımıyla fiyatına değer.

Bütçeni biraz aşıyor ama:
Ses kalitesi, konforu, az terletmesi, ses ve mikrofon için ayrıntılı yazılımıyla fiyatına değer.
Bu kulaklığı baya önerenler var. Ana sebebi nedir acaba? (yazmışsın şimdi gördüm kusura bakma.)
Kendim de kullanıyorum.

7.1 DTS 2.0 destekli, 50mm sürücü.

Oyun ve müziklerde de iyi. Pedleri yumuşak baş ağrıtmıyor, terletmiyor koca kafalarda bile iyi yani benim kafam çok terler hiç sıkıntı çekmedim. Güzel kulaklık.

Gayet güzel duruyor fakat mikrofonu ileri geri oynamıyor. Benim şu anki modeldede aynı şekilde o tarafını pek beğenemedim.

Bu kulaklığı bayağı önerenler var. Ana sebebi nedir acaba?

Gayet güzel duruyor fakat mikrofonu ileri geri oynamıyor. Benim şu anki modeldede aynı şekilde o tarafını pek beğenemedim.

Sadece yukarıya kalkıyor maalesef. İçeri girme yok. Ya da sökülmüyor.

V2 X 3.5 MM olan versiyon. Anakartınızın ses kartı iyi ise alınabilir. Diğer türlü önermem. USB'li olan Blackshark V2 'nin ses kartı ve yazılımı çok iyi.
Ses kalitesi olarak da USB'li Blackshark V2 bir tık iyi tabi ki.
Kablosuz olan Razer Blackshark V2 Pro kullanıyorum. USB'li Blackshark V2 ile aynı ses kalitesi ve yazılıma sahip.

Geri
Yukarı