1000TL modem önerisi

Orgetmen

Hectopat
5GHz destekli maksimum 1000TL modem önerebilir misiniz?
Kronik sorunu vs olanlar olmazsa sevinirim.
Benim aklımda Tenda V12 var ama daha sağlam ve sağlıklı bir modem tavsiyeniz varsa önerin. Şimdiden teşekkürler.

Tenda v12

Tenda ac6
https://www.amazon.com.tr/Tenda-AC6...ocphy=1012785&hvtargid=pla-405706062384&psc=1

Bu ikisinin farkı nedir?

Bütçeyi 150₺ daha arttırabilirseniz eğer;

Arttıramazsanız Tenda V12 alabilirsiniz.
Hocam bu daha mı iyidir?
Modem konusunda neredeyse hiç bilgim yok.

Fiber kullanıyorsan ücretsiz veriyorlar şu anki modemini kullan bir modem ömrü 10 senedir?
Yeni İnternet sağlayıcısına geçeceğim. Türknet vermişti bir tane ama kiralık olduğu için gönlüm rahat olmuyor. Ben emaneti hiç sevemedim.
Comnet'e geçeceğim onlar da verir mi vermez mi biliyorum.

şuanki modemin nedir kardeşim senin
Ben de türknet in bana kiraladığı zx... Givi bir ismi olan modem var.

Yazılımsal ve güncellik açısından daha güzel bir modem. Keenetic ürünleri şaşırtmaz hepsi kaliteli ürünlerdir.
Sıkıntı çıkarmayacak bir ürün arıyordum (yazılımsal ve donanımsal) bunu da radarıma aldım. Teşekkürler.

Bu arada önemli bilgi olarak şunu söyleyeyim altyapınız VDSL ise attığım modemi kullanabilirsiniz fiber ise kullanamazsınız.

Haklısın ama türknetten ayrılıyorum. Ve kiralık modem olduğu için psikolojik olarak rahat edemiyorum. Üstüne su dökülse bana belkide daha yüksek fatura çıkaracaklar.
Not, Türknetten ayırılıyorum. Comnet'e geçeceğim onlar da modem veriyor mu vermiyor mu bilmiyorum işn aslı

Geri
Yukarı