1000TL monitör tavsiyesi

Acer Nitro QG221 75hz 1ms 21.5" bu ürünü kullanıyorum ve çok memnunum. Ekranı biraz daha büyük olsun dersen şu model var.

Arkadaşın aldığı sisteme bakacak olursak oyun oynayacak senin kullandığın monitör evet güzel ancak.
144Hz 1ms oyunlarda daha akıcı bir görüntü sağlayacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Bu videoda 75 yok ancak aradaki fark açık ara belli.

Arkadaşın aldığı sisteme bakacak olursak oyun oynayacak senin kullandığın monitör evet güzel ancak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
.

Doğru ama 1000₺ bandında 144hz 1ms monitör bulunmaz ki doğru düzgün markadan.

sistemi nerden aldınız linki varmı
Çoğu parça farklı yerlerden sipariş ettim.

.

Hocam 144hz 1ms uygun fiyat bildiginiz 1 2 monitörü linkleyebilir misiniz?
Bu monitörü alirsam ekran kartına hangi kablo ile bağlayacağım? VGA ile baglayamam çünkü o ekran kartinda VGA yok.
HDMI ile baglarsam iyi olur mu?
Acer Nitro QG221 75hz 1ms 21.5" bu ürünü kullanıyorum ve çok memnunum. Ekranı biraz daha büyük olsun dersen şu model var.
Bu monitörlerden herhangi birini alsam ekran kartına nasıl bağlayacağım VGA ile olmaz herhalde. HDMI ile mi?

Son düzenleme:
Çoğu parça farklı yerlerden sipariş ettim.

Hocam 144hz 1ms uygun fiyat bildiginiz 1 2 monitörü linkleyebilir misiniz?

Bu monitörü alirsam ekran kartına hangi kablo ile bağlayacağım? VGA ile baglayamam çünkü o ekran kartinda VGA yok.
HDMI ile baglarsam iyi olur mu?

Bu monitörlerden herhangi birini alsam ekran kartına nasıl bağlayacağım VGA ile olmaz herhalde. HDMI ile mi?
İkisini de HDMI ya da VGA ile bağlayabilirsin ama tavsiyem HDMI ile bağlaman, zaten içerisinden çıkıyor HDMI kablosu.

Yeni konular

Geri
Yukarı