1000TL mouse önerisi

• Konuyu başlatan ExX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 911

ExX

Hectopat
Daha fazla  
Maksimum 1000TL'ye kadar çıkabilirim. FPS oyunları oynuyorum. Marka farketmez, kaliteli bi' şey olsun yeter. Önerilerinizi bekliyorum.

2. olanı almayın gerek yok. İlki zaten pahalı. En alttakinin Sensör'ü biraz düşük kalır. XM1r yine daha iyi.

2 yıl önce 350 TL'ye aldığım Razer Viper Mini şuan 750 lira. Şu an 1000 TL bir oyuncu mousesi için gayet normal bir fiyat.

Endgame XM1r tabii ki ConnectGame üzerinden. Başka almayın dolandırılmış gibi olursunuz.
Teşekkür ederim önerileriniz için.

Maksimum 1000TL'ye kadar çıkabilirim. FPS oyunları oynuyorum. Marka fark etmez, kaliteli bi' şey olsun yeter. Önerilerinizi bekliyorum.

Ağır fare kullanırım dersen DeathAdder V2 modeline bakabilirsin. Kablolu ve ergo olarak çok güzel bir tercih. 88gram bir ağırlığı var.

2. olanı almayın gerek yok. İlki zaten pahalı. En alttakinin Sensör'ü biraz düşük kalır. XM1r yine daha iyi.

Darmoshark'a neden gerek yok onu anlamadım. 3395 Wireless bir model yerine 3370 kablolu modeli tercih etmek için XM1R'ın inanılmaz iyi bir yanı olması gerek. Darmoshark'ta malzeme kalitesi kötü diyebilirsiniz. Denildiği kadar da kötü değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı