1000TL mouse önerisi

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, şu an aktif olarak Omen Reactor kullanıyorum. Kablosuz ve hafif bir modele geçmek istiyorum çünkü Omen Reactor'un kablosunun metal olmasından kaynaklı ağırlığı çok fazla. Darmoshark M3 ve Delux M800 Pro gördüm bu bütçede, hangisi daha iyidir? Alternatifi var mı? Bütçeyi biraz daha esnetebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Darmoshark'a bütçeniz yetiyorsa onu alın yoksa M800 Pro alın.

Merhaba, şu an aktif olarak Omen Reactor kullanıyorum. Kablosuz ve hafif bir modele geçmek istiyorum çünkü Omen Reactor'un kablosunun metal olmasından kaynaklı ağırlığı çok fazla. Darmoshark M3 ve Delux M800 Pro gördüm bu bütçede, hangisi daha iyidir? Alternatifi var mı? Bütçeyi biraz daha esnetebilirim.

Darmoshark M3 teknik olarak daha güçlü. M800 Pro 50G 400IPS 3370 sensör ile gelirken M3 50G 650IPS 3395 ile geliyor.

M3 malzeme kalitesinde biraz eleştirilen bir ürün. M800Pro'nun malzeme kalitesi hakkında bir bilgim yok.

Darmoshark'a bütçeniz yetiyorsa onu alın yoksa M800 Pro alın.
İkisi de aynı fiyatta gözüküyor şu an.
Darmoshark M3 teknik olarak daha güçlü. M800 Pro 50G 400IPS 3370 sensör ile gelirken M3 50G 650IPS 3395 ile geliyor.

M3 malzeme kalitesinde biraz eleştirilen bir ürün. M800Pro'nun malzeme kalitesi hakkında bir bilgim yok.
Malzeme kalitesi konusunda çok mu sıkıntılı?

İkisi de aynı fiyatta gözüküyor şu an.

Malzeme kalitesi konusunda çok mu sıkıntılı?

Çok kırılgan olduğunu söylüyordu bazı kullanıcılar. Eğer bilekten oynayan veya fareyi narin kullanan biriyseniz çok sıkıntı olacağını sanmam ama bizzat alıp denemediğim için dediğimin çok bir karşılığı yok.

M800 Pro açık ara.

M800 Pro 3395 kullanmakta. Ki 3370 kullansa bile M800 alınmalı.

Hocam aşırı fark yoktur zaten. Darmoshark N3 ve M800 Pro arasından hangisinin tasarımı daha çok hoşunuza gidiyorsa onu alabilirsiniz.

Ama satıldığı site hakkında olumlu yorum yok neredeyse sabahtan beri alsam mı almasam mı diye kararsız kaldım site yüzünden.

Yeni konular

Geri
Yukarı