1000TL mouse önerisi

Bütçe
1000

misfit

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Web Programcılığı
3 yıldır ASUS ROG Gladius 2 Core kullanıyorum, gayet memnunum. Mouse'da herhangi bir sorun yok fakat Scroll'u aşağı kaydırırken 1 değil 4-5 kez kaydırmaya başladı, çok sinir bozuyor. Elime en iyi bu tarz Mouse'lar oturduğu için mümkünse bu tarzda önerirseniz sevinirim. Piyassayı takip etmediğim için 1000 yazdım, 200-300 oynayabilir.

Edit: Scroll sorununu çözdüm fakat yine de önerilerinize açığım.

1704398424591.png

Son düzenleme:
3 yıldır ASUS ROG Gladius 2 Core kullanıyorum, gayet memnunum. Mouse'da herhangi bir sorun yok fakat Scroll'u aşağı kaydırırken 1 değil 4-5 kez kaydırmaya başladı, çok sinir bozuyor. Elime en iyi bu tarz Mouse'lar oturduğu için mümkünse bu tarzda önerirseniz sevinirim. Piyassayı takip etmediğim için 1000 yazdım, 200-300 oynayabilir.

Eki Görüntüle 2074513

Tamir videoları var oradan bakarak yapabilirsiniz veya bilgisayar tamircisi de yapabilir scroll bozuldu diye tüm fareyi değiştirmek mantıklı değil bence.

Tamir videoları var oradan bakarak yapabilirsiniz veya bilgisayar tamircisi de yapabilir scroll bozuldu diye tüm fareyi değiştirmek mantıklı değil bence.
Bende bu sebepten değişmek istemiyordum fakat gerek kalmadı. Konuyu açtıktan sonra bir gezdim acaba yedek parçası varsa tamir edebilir miyim diye. Arkadaşın birisi tozdan dolayı olduğunu, içine güçlü bir şekilde üfledikten sonra sorunun çözüldüğünü söylemiş. Bende üfledim, 10dk'dır deniyorum ve sorun çözüldü. Gerekirse içine açıp temzileyeceğim.

Geri
Yukarı