1000TL mouse önerisi

Merhaba,fare tutuş şeklinizi ve elinizin uzunluğunu bize söylerseniz size uygun olan bir fare önerebiliriz.Kişisel tecrübelerime dayanarak önemli olan farenin elinize oturması ve sensörünün kaliteli olmasıdır.Gidip denemeden kesinlikle satın almayın.

ASUS ROG Spatha Kablolu/Kablosuz Aura Sync RGB 8200 DPI Lazer MMO Gaming Mouse fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Der geçerim. Bir süredir kullanıyorum. Daha önceki hiçbir mouse bana bu kadar hitap etmemişti. Çok rahat, çok hassas ve hepsinden önce ciddi anlamda kalitelidir. Makro tuşları kullanım açısından ötürü çok rahat ayrıca.

En önemlisi kablosuz kullanırken bile 0 gecikme... Sanki kablolu gibi hissediyorsunuz.

İster kablolu ister kablosuz kullanabiliyorsunuz. RGB'yi isteğe bağlı açıp kapatıyorsunuz. Açmazsanız kablosuz olarak 5-6 gün yetiyor şarjı yüksek kullanımda bile.

MMO mouse diye geçiyor normalde makro tuşları olmasından ötürü.. Ancak FPS oyunlarda da piyasadaki FPS mouse diye geçinen tüm muadillerinden çok daha iyi.

Bir göz atmanızda fayda var.

ASUS ROG Spatha Kablolu/Kablosuz Aura Sync RGB 8200 DPI Lazer MMO Gaming Mouse fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Der geçerim. Bir süredir kullanıyorum. Daha önceki hiçbir mouse bana bu kadar hitap etmemişti. Çok rahat, çok hassas ve hepsinden önce ciddi anlamda kalitelidir. Makro tuşları kullanım açısından ötürü çok rahat ayrıca.

En önemlisi kablosuz kullanırken bile 0 gecikme... Sanki kablolu gibi hissediyorsunuz.

İster kablolu ister kablosuz kullanabiliyorsunuz. RGB'yi isteğe bağlı açıp kapatıyorsunuz. Açmazsanız kablosuz olarak 5-6 gün yetiyor şarjı yüksek kullanımda bile.

MMO mouse diye geçiyor normalde makro tuşları olmasından ötürü.. Ancak FPS oyunlarda da piyasadaki FPS mouse diye geçinen tüm muadillerinden çok daha iyi.

Bir göz atmanızda fayda var.
Bir oyuncuya lazer mouse mu öneriyorsunuz.

Bir oyuncuya lazer mouse mu öneriyorsunuz.
Aslında önerirken bir sıkıntı görmedim. Bahsettiğim mouse oldukça sağlamdır.

FPS oyunlarda ya da e-sporda optik kullanımı daha yaygın olsa da, ben önerdiğim ürünü tamamen kendi deneyimlerime göre önerdim. Kendim kullanıcısı olduğum, rekabetçi oyunları da oynadığım için tavsiye ettim.

E-Spor = Optik mouse gibi bir tabuya takılmamak lazım bence. Spatha model mouse çoğu e-spor mouse diye geçinen türlere taş çıkartacak kadar keskin ve hassas bir ekipman. Ön yargılı olmayın hemen lazer diye :) Candır Spatha :)

Geri
Yukarı