1000TL mouse ve mouse pad önerisi

Bütçe
1000 TL

RythoN

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Mouse pad SteelSeries qck heavy large boyutunda olursa daha iyi olur diye düşündüm. Mouse olabiliyorsa kablosuz olursa daha iyi olur gibi ama sensör farkı ve tepkime farkı var mıdır kablolu ile arasında bilemiyorum o yüzden kararsızım, yardımcı olursanız sevinirim.

https://www.hepsiburada.com/steelseries-rival-710-mouse-rgb-oyuncu-mouse-p-hbv00000fnlyy
Mouse'nin yanında bilgiler bulunuyor. Herhangi bir oyuna göre değişiyor bildiğim kadarıyla. Mousepad 90x40 masa kadar. Her türlü işinizi görür. Biraz kokabilir gibi ama sıkıntı değil. Malzeme kaliteli.

Razer Mamba wirelles. Daha bugün aldım, tertemiz mouse.
Işıklı mışıklı falan.

Kablolu iken de kullanılabiliyor mu?
https://www.hepsiburada.com/steelseries-rival-710-mouse-rgb-oyuncu-mouse-p-hbv00000fnlyy
Mouse'nin yanında bilgiler bulunuyor. Herhangi bir oyuna göre değişiyor bildiğim kadarıyla. Mouse pad 90x40 masa kadar. Her türlü işinizi görür. Biraz kokabilir gibi ama sıkıntı değil. Malzeme kaliteli.

Mouse güzel gibi fakat o mouse pad yerine en azından SteelSeries QCK+ almayı tercih ederim ve tam masayı kaplayan pek bana göre değil.

Mouse güzel gibi fakat o mouse pad yerine en azından SteelSeries QCK+ almayı tercih ederim ve tam masayı kaplayan pek bana göre değil.
Yok galiba. Razer Mamba Elite RZ01-02560100-R3M1 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Bu ve benzerleri var ama farklı versiyon ve farklı fiyatta.

Farklı boyut seçenekleri var. Kendinize göre alabilirsiniz. Ben 70x30 kullanıyorum.

Elinin boyutuna göre bir Zowie mouse yanına da Razer, HyperX, SteelSeries markalarının padlerinden biri iyi olur. (Control-Speed tercihe göre SteelSeries'ler Control genelde)

Elinin boyutuna göre bir Zowie mouse yanına da Razer, HyperX, SteelSeries markalarının padlerinden biri iyi olur. (Control-Speed tercihe göre SteelSeries'ler Control genelde)

Control - Speed arasında kaldım ben. Normalde düşük sens oynuyorum ama son zamanlarda mouse pad yetmediğinden yüksek sense geçtim o yüzden Control mü alsam diyorum ama Speed daha iyi olur gibi. Pek karar veremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı