1000TL palm grip mouse önerisi

Bütçe
1000TL

Quboy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.
Şu anda Logitech G102 kullanıyorum ve çift tıklama problemi yaşıyorum. Artık mouse değiştirmenin zamanı geldi ve geçiyor.
1000TL civarı bütçem ile palm grip mouse önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar selam.
Şu anda Logitech G102 kullanıyorum ve çift tıklama problemi yaşıyorum. Artık mouse değiştirmenin zamanı geldi ve geçiyor.
1000TL civarı bütçem ile palm grip mouse önerilerinizi bekliyorum.
bende palm grıp arıyorum bulursan yazarmısın

Switch, kalbo ve sensör kalitesi nasıldır? Mesela neden Razer DeathAdder V2 Pro değil de bu model? Kıyaslayarak anlatabilir misiniz? Biraz bilgilenmem lazım :)
Öncelikle kablosuz yanında kablo ile gelmiyor diye biliyorum
Switch : Kailh GM8.0 Switch
piysadaki en kalitel switch budur o kadar diyorum
Ağırlık : 59 gr
Bana göre ağırlığı tam ayarında ne çokhafif nede çok ağır
Pil ömrü : 70 Saat
Gün içinde hiç sıkıntı olmadan kullanırsınız akşam şarj edersiniz pil derdi olmadan kullanırsınız
Sensör : 3395 650 IPS 50G
Buda piyasadaki en kaliteli sensörlerdendir
Ergonomi : Claw fingertip ve palm uyumlu
Palm olduğunuzu söylediğiniz için sizede uyar
Bence alınmayacak bir yanı yok eğer illa rgb olsun diyorsanız . Piyasadaki alınabilecek , fyatına değen en iyi mousedır bence

Link: Amazon.com.tr

Bütçenizi biraz aşıyor ama kesinlikle bütçenizi biraz aşmanıza değecek bir ürün . Siyahı da var ben beyazı almayı düşünüyorum .

Switch, kalbo ve sensör kalitesi nasıldır? Mesela neden Razer DeathAdder V2 Pro değil de bu model? Kıyaslayarak anlatabilir misiniz? Biraz bilgilenmem lazım :)
Ayrıca deathadder v2 pro fiyatına göre çok kazık genel olarak razer mouselar öyledir . Bana göre razer'ın sadece kulaklıkları fiyatını hak eder mouseları fiyat performans olarak kendilerinden 400-500 tl ucuz olan mouselar tarafından tuzla buz ediliyor örnek aj199 darmoshark n3 gibi bir mouse tek farkı pil ömrü biraz daha kısa ama kapağını değiştirerek dahada hafifletebiliyorsun switch olarak N3 iki tık daha iyi

Arkadaşlar tüm yorumlarınız için teşekkürler.

Öncelikle kablosuz yanında kablo ile gelmiyor diye biliyorum.
Switch: Kailh GM8.0 Switch.
Piysadaki en kalitel Switch budur o kadar diyorum.
Ağırlık: 59 gr.
Bana göre ağırlığı tam ayarında ne çokhafif ne de çok ağır.
Pil ömrü: 70 saat.
Gün içinde hiç sıkıntı olmadan kullanırsınız akşam şarj edersiniz pil derdi olmadan kullanırsınız.
Sensör: 3395 650 IPS 50G.
Bu da piyasadaki en kaliteli sensörlerdendir.
Ergonomi: Claw fingertip ve palm uyumlu.
Palm olduğunuzu söylediğiniz için size de uyar.
Bence alınmayacak bir yanı yok eğer illa RGB olsun diyorsanız. Piyasadaki alınabilecek, fyatına değen en iyi mousedır bence.

Link: Amazon.com.tr

Bütçenizi biraz aşıyor ama kesinlikle bütçenizi biraz aşmanıza değecek bir ürün. Siyahı da var ben beyazı almayı düşünüyorum.

Ayrıca DeathAdder V2 Pro fiyatına göre çok kazık genel olarak Razer fareler öyledir. Bana göre Razer'ın sadece kulaklıkları fiyatını hak eder fareleri fiyat performans olarak kendilerinden 400-500 TL ucuz olan fareler tarafından tuzla buz ediliyor örnek AJ199 Darmoshark N3 gibi bir mouse tek farkı pil ömrü biraz daha kısa ama kapağını değiştirerek daha da hafifletebiliyorsun Switch olarak N3 iki tık daha iyi.

Hocam size de ayrıca çok teşekkür ederim. Fazlasıyla açıklayıcı yazmışsınız. Sanırım darkmoshark N3 alacağım Amazon'dan. Tecrübelerimi yazarım yine.

Geri
Yukarı