1000TL PC için gamepad önerisi

Orijinal olmadığını falan yazmışlar ama ona rağmen yorumlar bayağı iyi fiyatı da uygun araştırılabilir.

Şu ürünün fiyatı çok iyi. Rengi biraz şey olsa da buna bakabilirsin. Bütçeni biraz aşıyor ama.

Yurt dışından gelecek ürün ekstra kargo var ona rağmen güzel fiyat ama merak ettiğim gümrükte ekstra sıkıntı çıkar mı vergi vs, yoksa hepsi Amazon üzerinden halloluyor mu?

Son düzenleme:
@AntepGarnarli Yok hocam. Ben Amazon'un yurtdışı satıcılarından alışveriş yaptım birkaç kez. 7-10 gün içerisinde getirdiler her seferinde kapıma. Herhangi bir gümrük veya vergi işlemi olmuyor. Kısacası alırken ödediğiniz miktar dışında hiçbir şey ödemiyorsunuz.

Zaten ek ödeme çıkacaksa şurada yazıyor. Bu üründe "İthalat ücreti depozitosu dahil" diyor gördüğünüz üzere.
Screenshot_1.png

Mesela bazı ürünlerde burada fiyat da yazar.

@AntepGarnarli yok hocam. Ben Amazon'un yurt dışı satıcılarından alışveriş yaptım birkaç kez. 7-10 gün içerisinde getirdiler her seferinde kapıma. Herhangi bir gümrük veya vergi işlemi olmuyor. Kısacası alırken ödediğiniz miktar dışında hiçbir şey ödemiyorsunuz.

Zaten ek ödeme çıkacaksa şurada yazıyor. Bu üründe "ithalat ücreti depozitosu dahil" diyor gördüğünüz üzere.
Eki Görüntüle 1709650

Mesela bazı ürünlerde burada fiyat da yazar.

Extra kargo ücreti ödeyecek miyim yoksa hepsi dahil mi?

@AntepGarnarli Hepsi dahil.

Şunu da belirtmekte yarar var. Bu ürün kapınıza kadar gelecek ekstra maliyet gerektirmeksizin gelecek. Bunda bir sıkıntı yok. Ama bu ürün için usb adaptör almanız lazım. Yanında adaptör verilmiyor.

Geri
Yukarı