1000TL üstünü geçmeyecek saran ve uzun oyun önerisi

emirTYSa

Picopat
Yer
Technopat
Arkadaşlar CS:GO LoL gibi oyunlar artık sıktı 1000 TL üstünü geçmeyecek güzel saran bir oyun biliyor musunuz ( evet 1000TL yani sınırsız gibi )?
Hikayesi uzun olan ve saran (Cyberpunk 2077 demeyin o buglarla oynayamam :( )
Aynı anda 5-6 tane oyunda önerebilirsiniz...

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar CS:GO LoL gibi oyunlar artık sıktı 1000 TL üstünü geçmeyecek güzel saran bir oyun biliyor musunuz ( evet 1000TL yani sınırsız gibi )?
Hikayesi uzun olan ve saran (Cyberpunk 2077 demeyin o buglarla oynayamam :( )
Aynı anda 5-6 tane oyunda önerebilirsiniz...
Hocam şu an size oyunlar önerilecek ama benden demesi siz şimdi gidin en iyisi Dying Light'ı tüm dlc paketleriyle alın oynayın. 7 Aralık 2021'de de Dying Light 2 çıkacak paranızın kalan kısmıyla da onu alırsınız. Oyunun 1. oyununu oynarsanız gerçekten mekanikleri ve oyunun reflekslerinin ne kadar kaliteli olduğunu göreceksiniz. Oyun; açık dünya, hayatta kalma, zombi, korku-gerilim oyunu. Aynı zamanda DL2'de de kendi oyun hikayenizi kendiniz belirleyeceksiniz.

Dying Light 2, Far Cry 6, Mafia Definitive Edition, Beyond Two Souls, Detroit Become Human, Heavy Rain, Days Gone, Red Dead Redemption 2..

Eskilerden yad etmek için: Hitman 2016, Wolfenstein: The Old Blood, Witcher 3, Fallout 4, Dark Souls 2..

Bende dying light var ama pek beğenemedim görev mantığını...
Hocam şu an size oyunlar önerilecek ama benden demesi siz şimdi gidin en iyisi Dying Light'ı tüm dlc paketleriyle alın oynayın. 7 Aralık 2021'de de Dying Light 2 çıkacak paranızın kalan kısmıyla da onu alırsınız. Oyunun 1. oyununu oynarsanız gerçekten mekanikleri ve oyunun reflekslerinin ne kadar kaliteli olduğunu göreceksiniz. Oyun; açık dünya, hayatta kalma, zombi, korku-gerilim oyunu. Aynı zamanda DL2'de de kendi oyun hikayenizi kendiniz belirleyeceksiniz.

Dying Light 2, Far Cry 6, Mafia Definitive Edition, Beyond Two Souls, Detroit Become Human, Heavy Rain, Days Gone, Red Dead Redemption 2..
Far Cry 6 çıktımı hocam?
Saolun Red Dead Redemption 2 alabilirim...
normalde alabilirsem Battle Field 2042 ve Forza Horizon 5 alacaktım ama pek içime sinmedi.

Cyberpunk 2077'nin neredeyse bütün buglarını fixlediler. Öneririm.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Steam'den Quantic Dream Pakedine bakabilirsin. Detroit: Become Human, Heavy Rain, Beyond: Two Souls veriyor.

Resident Evil Village

The Witcher 3, uzun solukludur.

Assassin's Creed IV: Black Flag. Normalde Ubisoft'tan nefret ediyorum hiçbir oyununa para vermeme gibi bir prensibim var ve insanlara da asla ve kat'a hiçbir oyununu önermem ama şimdi Allah var bu oyun harbiden güzel. Favori AC oyunumdur.

Dishonored 1-2

Reboot Tomb Raider oyunları. Tomb Raider 2013, Rise of the Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider.

Saints Row: The Third. Muazzam bir aksiyonu var. GTA 5'ten çok daha fazla severim ve çok daha fazla oynadım. Öyle düşün :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı