1000TL'ye akıllı saat önerisi

Bilgici1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar 1.telefonum iPhone 7 2.si ise Xiaomi bir model sizce Huawei band 8 mi almalıyım yoksa Mi Band 8 mi? Veya başka öneriniz var mı?

Huawei band 8 bence daha iyi. Ölçümler konusunda ben huawei tarafını daha tutarlı buluyorum. Ekran olarak tek eksiği otomatik parlaklık da olsaymış çok güzel olacakmış.

Huawei band 8 bence daha iyi. Ölçümler konusunda ben Huawei tarafını daha tutarlı buluyorum. Ekran olarak tek eksiği otomatik parlaklık da olsaymış çok güzel olacakmış.

Haylou solar Lite nasıl ya da QCY GS
Veya QCY GTC alsam işimi görür mü?

Haylou solar Lite nasıl ya da QCY GS
Veya QCY GTC alsam işimi görür mü?
Benim elime bugün geçti QCY GS şimdilik memnunum fakat çok bir beklenti olmayacaksa alınır. TFT Panel fakat renkleri güzel. Ekranı piksel piksel değil. Sesli asistan var google'yi kullanıyor. Aklında soru var ise sorabilirsin. Haylou'yu benim tercih etmeme sebebim görüşme olmaması ve ips ekran da piksel sayıldığını söylüyorlardı.

Benim elime bugün geçti QCY GS şimdilik memnunum fakat çok bir beklenti olmayacaksa alınır. TFT Panel fakat renkleri güzel. Ekranı piksel piksel değil. Sesli asistan var Google'yi kullanıyor. Aklında soru var ise sorabilirsin. Haylou'yu benim tercih etmeme sebebim görüşme olmaması ve IPS ekran da piksel sayıldığını söylüyorlardı.

Evet evet hmm GS alırsam tasarımı kötü mü? Kolda büyük gözüküyor mu? Ve iPhone 7 ile çalışır mı? Ve en son Xiaomi'nin alt markası mı?

Sizce değer mi o fiyata? Kaç saat uyuduğunu vs gösteriyor mu? Ve iPhone 7 ile çalışır mı?
Bugün elime geçti huawei band 6 ile karşılaştırdığımda sonuçlar tutarsız. Yani nabızı vs. huawei band 6 daha doğru gösterdiğini düşünüyorum sensörlerden dolayı. Sağlık için alacaksanız bence huawei band 8 daha iyidir. Ben 500 tl indirim ile aldım. Bana 500 Tl'ye gelmiş oldu saat. 1K verilir mi dersen? bence verilmez. Bütçeni biraz daha artırıp redmi watch 3 active almak daha mantıklı olur.

Bugün elime geçti Huawei band 6 ile karşılaştırdığımda sonuçlar tutarsız. Yani nabızı vs. Huawei band 6 daha doğru gösterdiğini düşünüyorum sensörlerden dolayı. Sağlık için alacaksanız bence Huawei band 8 daha iyidir. Ben 500 TL indirim ile aldım. Bana 500 TL'ye gelmiş oldu saat. 1K verilir mi dersen? Bence verilmez. Bütçeni biraz daha artırıp Redmi Watch 3 active almak daha mantıklı olur.

1300TL Redmi 3 active onu alırım o zaman. Peki nasıl 500TL'ye aldın?

Geri
Yukarı