1000TL'ye Bisiklet tavsiyesi

BoranK

Hectopat
Daha fazla  
Çoğunlukla mahallede arkadaşlarımla turlamak için alacağım, bazen sahile iner sürerim aşırı profesyonel bir şey beklemiyorum. Şu ana kadar hep dağ bisikleti kullandım, yol bisikletini yeni düşünmeye başladım yani hiç toprağa girmiyorum hep yoldan gidiyorum, sanırım yol bisikleti daha iyi olacaktır ama neden bilmiyorum, neden yol bisikletini tercih edilmeli? Ve bu fiyata kadar ne önerirsiniz? Gittigidiyor'dan olursa ayrıca sevinirim, teşekkürler şimdiden ilgilenen kişilere.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek anlamam ama bende birkaç gündür bu konuya biraz göz gezdirdim.Rockrider 520 yada Kron xt 150 Hd senin için yeterli olacaktır.

Dostum bütçemi aşan modeller bunlar, daha çok 700-800-900 bandına bakıyorum. TX100 modelini görmüştüm belki o olabilir en fazla.
Öncelikle dağ bisikleti mi yol bisikleti mi seçeceğim ona bir türlü karar veremiyorum, bir dağa gidiyorum bir yola sonra markaya ve modeline karar veremiyorum gerçekten bilgili bir kişinin yardımına ihtiyacım var arkadaşlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı