1000TL'ye kadar bilgisayar için hoparlör önerisi

Beyo_61

Hectopat
Daha fazla  
Monitörümde hoparlör yok ve bazen kulaklıksız kullanmak istiyorum. O yüzden 1000TL civarında güzel hoparlör arıyorum gerekirse bütçeyi biraz daha arttırabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitörümde hoparlör yok ve bazen kulaklıksız kullanmak istiyorum. O yüzden 1000TL civarında güzel hoparlör arıyorum gerekirse bütçeyi biraz daha arttırabilirim.

Daha iyisi var mıdır bilmem ama ben kullanıyorum. Çok güzel bir sesi var:

Logitech Z200 kullanıyorum. Bence de ₺1.000'ya kadar en iyisi Z150 olabilir.

Bluetooth'lu mu yoksa kablolumu tercih edersiniz.

Kablolu hocam.

Daha iyisi var mıdır bilmem ama ben kullanıyorum. Çok güzel bir sesi var:

Logitech Z200 kullanıyorum. Bence de ₺1.000'ya kadar en iyisi Z150 olabilir.

Peki sizce Z150 yerine Z200 almaya değer mi üstüne yaklaşık 1000 TL daha ekleyip 2000TL'ye.
Bu arada şarkı dinlemek için kullanmayacağım sadece oyun için ve belki bazen film izlemek için falan.
Normalde şarkı dinlemek için harman kardon auro Studio 3 kullanıyorum.

Kablolu hocam.

Peki sizce Z150 yerine Z200 almaya değer mi üstüne yaklaşık 1000 TL daha ekleyip 2000TL'ye.
Bu arada şarkı dinlemek için kullanmayacağım sadece oyun için ve belki bazen film izlemek için falan.
Bak burada ses özelliklerinde 2W - 4W'lik farklar var ne kadar etki eder bilemiyorum.

Kablolu hocam.

Yok hocam. Bütçeniz varsa alın o fiyata daha iyileri var mıdır bilmem ama Z150 üzmez. İstediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Yok hocam. Bütçeniz varsa alın o fiyata daha iyileri var mıdır bilmem ama Z150 üzmez. İstediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Hocam ses seviyesi yeterli mi az mı? Kalite olarak az çok tahmin ediyorum istediğim kalitede değil muhtemelen ama oyun oynarken kullanırım arada, bazen de film izlerken müzik dinlerken kullanmayacağım için alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı