1000TL'ye kadar harici HDD önerisi

Xdrmz

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selam laptopumda kullandığım SSD yetersiz geldiği için bazı oyunları harici HDD alıp onda oynamak istiyorum. 1000TL'ye kadar hangi harici HDD önerirsiniz 512 GB+ olursa çok daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Direkt SSD önereyim hocam. Kaliteli ve güzel bir SSD. Kendi sistemimde de kullanıyorum. Tavsiye ederim.
Bi bakalım hocam iyi gibi duruyor

Direkt SSD önereyim hocam. Kaliteli ve güzel bir SSD. Kendi sistemimde de kullanıyorum. Tavsiye ederim.
Hocam bu ssd harici demi biraz araştırdım ama sonuç bulamadım.

Son düzenleme:
Bir bakalım hocam iyi gibi duruyor

Hocam bu SSD harici değil mi biraz araştırdım ama sonuç bulamadım.

Harici değil hocam. Pardon gözümden kaçmış o isteğiniz. Eğer harici kullanmak isterseniz aparat almanız gerekli onda da tam performans almama ihtimaliniz yüksek.

Neden harici istiyorsunuz hocam?

Harici değil hocam. Pardon gözümden kaçmış o isteğiniz. Eğer harici kullanmak isterseniz aparat almanız gerekli onda da tam performans almama ihtimaliniz yüksek.

Neden harici istiyorsunuz hocam?
Hocam laptopta tek bir ssd girişi var tekrardan windows kurulumuylada uğraşmak istemiyorum açıkçası harici direk usbden bağlanabilir diye ama çokta performans düşüreceğini düşünmüyorum aparatın

Hocam laptopta tek bir SSD girişi var tekrardan Windows kurulumuyla da uğraşmak istemiyorum açıkçası harici direk USB'den bağlanabilir diye ama çok da performans düşüreceğini düşünmüyorum aparatın

USB3.0 ve üstü bir portunuz varsa ve kablonuzda 3.0+ ise kayıp olmadan veya çok az kayıpla kullanabiliyorsunuz SSD'yi. Güzel bir SSD kutusu veya port aparatı da alırsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı