1000TL'ye kadar kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

Emirsun

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklık özellikle tır gibi sesli ortamlarda kullanılacak, iletişim açısından kaliteli bir kulaklık arıyorum. Telefonum samsung.

Bu seviyede o kadar sesli ortam için yeterli ses engelleme kalitesine sahip kulaklık bulamayabilirsiniz. Onu baştan söyleyeyim. Sonra "Yeterince başarılı değil", demeyin. Mikrofon kalitesi iyi olan çıkabilir ama ANC+Mikrofon çok başarılı olan bulunur mu bilemem.

Bu seviyede o kadar sesli ortam için yeterli ses engelleme kalitesine sahip kulaklık bulamayabilirsiniz. Onu baştan söyleyeyim. Sonra "Yeterince başarılı değil", demeyin. Mikrofon kalitesi iyi olan çıkabilir ama ANC+Mikrofon çok başarılı olan bulunur mu bilemem.
hocam çok üstün bi kalite beklemiyorum zaten, sadece özellikle iletişim için kullanılıcağını belirtmek istedim oyun kulaklığı önerisi vs gelmesin diye.

Bu attığım sayfadaki kulaklıklar arasında Pro olan Silikon yani kanal içi, diğer model de kulak içi: Oppo Enco Air2 Pro - Oppo Enco Air2 Karşılaştırması - Epey
Kanal içi kulaklıklar genelde daha kaliteli ses verir, daha içerden ses verdikleri için ve pasif gürültü engelleme konusunda daha iyi oldukları için. Arama konuşma ağırlıklı kullanıp müzik için de arada kullananlar veya "Kanal içi beni uzun sürede rahatsız eder" diyenler için kulak içi daha iyi olabilir.

Şeklini de sorardım ama zaten mikrofonu iyi olan bir kulaklık istediğiniz için fasulye şeklinde değil de uzun tasarıma sahip olanları tercih edersiniz diye düşünüyorum.

Bütçeniz 1500₺ olsa net şekilde Flipbuds Pro önerirdim çünkü fiyatında rakipsiz ama biraz daha aşağısı için şimdi baktım ve bu attıklarımı buldum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı