1000TL'ye kadar mouse önerisi

yalcindaganil

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Elim büyük. FPS öncelikle olmak üzere her türlü oyunu oynuyorum. Şu an kullandığım mouse: Razer DeathAdder Elite(5 senedir kullanıyorum bu sene artık almam gerekiyor) scroll bozuk ve altındaki kaygan kısmı tamamen yok oldu sürtüne sürtüne kullanıyorum artık :D varsa 1000 liraya kadar olabildiğince kaliteli ve iyi mouse tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kronik sorunları mı var genel olarak?
Hocam serüvene Sensei Ten ile başladım. Scroll'u bozuldu. Standart Steelseries scrollu üste çekersin 1 üste gider iki alta. Sonra garantiye gitti değişti. 2 ay sonra yine oldu. Dediler sensei ten yok. Bende 200tl fark verip Rival 5 aldım. 1 sene sonra onunda scrollu bozuldu. Değişti. Yine bozuldu değişti. Şuan 3. değişim için İtopyaya gidicem. İnternette Wd40 ile çözüyorlar. Yine de değiştirmek istiyorum ama garantisi bitti galiba.

Hocam serüvene Sensei Ten ile başladım. Scroll'u bozuldu. Standart SteelSeries scrollu üste çekersin 1 üste gider iki alta. Sonra garantiye gitti değişti. 2 ay sonra yine oldu. Dediler Sensei Ten yok. Bende 200TL fark verip Rival 5 aldım. 1 sene sonra onunda scrollu bozuldu. Değişti. Yine bozuldu değişti. Şu an 3. değişim için İtopya'ya gideceğim. İnternette WD40 ile çözüyorlar. Yine de değiştirmek istiyorum ama garantisi bitti galiba.

Yani gönül ister ki sorunsuz bir şey alalım ama bütçe belli 1000TL ne kadar kaliteli olur orası tartışılır. Bu bütçede alabileceğim en iyi ürünü almaya çalışıyorum. Uzun ömürlü olması önemli. DeathAdder Elite iyi iş çıkardı fakat 1-2 senedir scrollda kronik sorun oluştu. Skatezleri de eriyince artık zorluyor yani idare ettiriyor.

Yani gönül ister ki sorunsuz bir şey alalım ama bütçe belli 1000TL ne kadar kaliteli olur orası tartışılır. Bu bütçede alabileceğim en iyi ürünü almaya çalışıyorum. Uzun ömürlü olması önemli. DeathAdder Elite iyi iş çıkardı fakat 1-2 senedir scrollda kronik sorun oluştu. Skatezleri de eriyince artık zorluyor yani idare ettiriyor.
1300 TL'ye çıkabilirseniz güzel şeyler var.

Geri
Yukarı