1000TL'ye kadar rahat oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Bütçe
1000

gokbrk2

Hectopat
Merhaba. 1000TL'ye kadar rahat oyuncu kulaklığı arıyorum. Pedleri kumaş ped olmalı çünkü Adana'da yaşıyorum ve havadan kaynaklı deri pedler çok terleme yapıyor. Şu an Sharkoon rush ER30 kullanıyorum gayet memnunum ama alalı 2 yıl oldu sıkıldım artık. Kriterlerim rahat ve uzun ömürlü olması, pedlerinin kumaş ped olması ayrıca mikrofonunun Discord'da vs. temiz ve cızırtısız sesi ileteniliyor olması. Aklımaki modeller;

HyperX Cloud Stinger Core 7.1
Corsair Void Elite.
SteelSeries Artics 3
Logitech G335.

Bunların hanigisi daha mantıklıdır? Ayrıca ekstra önerileriniz varsa onları da bekliyorum. Üst limit 1000TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıcısı olarak SteelSeries Arctis Prime kesinlikle. Ses kartı da varsa eğer dehşet bir performans sergiliyor.

Logitech G Pro X önerebilirim 1199 civarlarında geziniyordu. Hem deri hem kumaş pad ile geliyor ve Blue VO!CE mikrofon mevcut fabrika çıkışlı. Mikrofonuna EQ ayarı yaparsan HyperX Quadcast kalitesine erişebiliyor.

Bütçeni biraz zorlarsan Logitech Pro X veya Razer Blackshark V2 öneririm. Konfor (kafana uyguladığı baskı ve sıcaklarda daha az terletme) , müzik ve oyunda ses kasmada Razer önde iken Logitech'in mikrofonu bir tık daha iyi.
İkisi de denk ürünler.

Steelseries Arctis 3 ya da zorlayabilirseniz Arctis 5. Arctis 5'i keyifle kullanmıştım. En önemlisi kablosu hasar alırsa yenisini alıp kullanmaya devam ediyorsunuz.
Logitech G Pro X önerebilirim 1199 civarlarında geziniyordu. Hem deri hem kumaş pad ile geliyor ve Blue VO!CE mikrofon mevcut fabrika çıkışlı. Mikrofonuna EQ ayarı yaparsan HyperX Quadcast kalitesine erişebiliyor.
Bütçeni biraz zorlarsan Logitech Pro X veya Razer Blackshark V2 öneririm. Konfor (kafana uyguladığı baskı ve sıcaklarda daha az terletme) , müzik ve oyunda ses kasmada Razer önde iken Logitech'in mikrofonu bir tık daha iyi.
İkisi de denk ürünler.

Yorumlarınız için teşekkürler. Aslında bütçemi zorlayabilirim ama ben MMORPG oyuncusuyum yani ses kasma gibi bir durumum zaten yok rekabetçi oyun oynamıyorum. Sadece Discordda takılırken sesim net gitsin ve malzeme kalitesi iyi olsun istiyorum performans olarak. Bide konforlu olup terletmemesi lazım çünkü Adana’da yaşıyorum ve havası her yerde meşhurdur. O yüzden özelliklerini kullanmayacağım kulaklıklara bu kadar para vermek doğru gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı