100MBps AKK'li mi, 35MBps AKK'siz mi?

Dostlar tekrardan merhaba, TürkNet 35 Mbps verebiliyor evimin bulunduğu altyapıda. Taahhütüm de 10.ayda bitiyor o yüzden şu an iptal etme şansım yok malesef. Ayrıca yaptığım araştırmalara göre TürkNet müşteri hizmetleri biraz sıkıntılı duruyor. Arayınca konuşacak insan olamaması ve sorun çözümü için dönüşlerin geç olması vs gibi şikayet çok bu firma için. Kullanan tavsiye eden veya başına böyle bir şey gelen var mı aranızda?

Şu anda tek çare 35 ya da 50 Mbps AKK'siz Superonline tarifelerine bir dünya para vermek gibi duruyor ama onu yapmak da içimden gelmiyor açıkçası...

@ThunderYK Ben kulanıyorum. Müşteri hizmetleri varken işler daha geç halloluyordu kanaatimce. Şimdilerde bi' arıza kaydı açtığımda sonraki gün, bilemedin bi' sonraki gün geri dönüş sağlanıyor. Her firmada şikayetlere rastlarsınız, bu gayet normal.
@Cleante de kullanıyor, onun da görüşlerini alabilirsiniz.
Ki bence şimdi 35 Mbps olarak en iyi hizmeti TürkNet veriyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı