100Mbps internet düşük indirme hızı

BenCihad

Kilopat
Daha fazla  
Edge'de bir dosya indirirken 600-800 KB arası indiriyor, aynı şeyi farklı tarayıcılardan denedim bir şey değişmedi. Bir de dosyayı değiştirip indirmeyi denedim yine yavaş.
Twitch yayınlarını izliyemiyorum. Ayrıca Kayseri'de oturmama rağmen Adana'da pingim daha düşük çıkıyor.

Screenshot_1.png1617776860427.png

Edge'de bir dosya indirirken 600-800 KB arası indiriyor, aynı şeyi farklı tarayıcılardan denedim bir şey değişmedi. Bir de dosyayı değiştirip indirmeyi denedim yine yavaş.
Twitch yayınlarını izliyemiyorum. Ayrıca Kayseri'de oturmama rağmen Adana'da pingim daha düşük çıkıyor.

Eki Görüntüle 961658Eki Görüntüle 961660
Altyapı sorunu, DNS sorunları, çekim gücü gibi sorunlardan kaynaklı olabilir teknik yardım almanı öneririm. İyi günler.

Altyapı sorunu, DNS sorunları, çekim gücü gibi sorunlardan kaynaklı olabilir teknik yardım almanı öneririm. İyi günler.
Steam'de böyle bir sorun olmuyor sabit 11-12 Mb indirebiliyorum ama tarayıcılarda sadece 500 KB indiriyorum :(.
Sorunu buldum sanırsam. Hız testi yaparken Single'da 35 Mbps hız alıyorum.

1617784294921.png

Son düzenleme:
Ayarları sıfırladım, sildim tekrar yükledim. Maalesef aynı.
Sorun Hamachi'den kaynaklıymış. Hamachi'yi kurduğumda internetim tarayıcılarda yavaşlıyor sorunu böyle çözdüm.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı