100TL civarı kulakiçi kulaklık

Cca C04
Cca C10 (Aliexpress'ten 120'ye gelebilir)
KZ ZS3
KZ atr super bass
KZ ES4
Akg ıg 955
Samsung Galaxy S7'nin kulaklığı (teknostore'da 50TL)
Aliexpress için davet kodu yollayabilirim ilk defa alışveriş yapacaksanız. Virüs vb. gelmiyor ben 3 ürün aldım son 1 ayda.

Cca C04
Cca C10 (Aliexpress'ten 120'ye gelebilir)
KZ ZS3
KZ atr super bass
KZ ES4
Akg ıg 955
Samsung Galaxy S7'nin kulaklığı (teknostore'da 50TL)
Aliexpress için davet kodu yollayabilirim ilk defa alışveriş yapacaksanız. Virüs vb. gelmiyor ben 3 ürün aldım son 1 ayda.
Aliexpress'ten almak istemiyorum çünkü geç geliyor. Bana 3 günde falan gelicek bir ürün lazım.
Belirttiğim fiyatlarda daha iyisi yok mu?

Aliexpress'ten almak istemiyorum çünkü geç geliyor. Bana 3 günde falan gelicek bir ürün lazım.

Belirttiğim fiyatlarda daha iyisi yok mu?
JBL'nin ucuz ürünlerini önermem de bir daha kullanmam da. Hoparlör alacaksan belki ama kulaklıkta fiyat performans şahı KZ ZSN PRO. Bulamazsanız ZS3. İki siteden de alışveriş yaptım. ZS3'te 5 TL kargo çıkıyor.

Biraz sizin önerinizle Kz'yi araştırdım genel olarak övülüyor bu fiyatlara en iyisi KZ ZSN PRO mudur?

Türkiye için evet ZSN PRO.
AliExpress'ten almak içinse CCA C10'dur.
Ben olsam dandik bir kulaklık kullanır AliExpress'ten CCA C10 beklerdim. Yok derseniz ZSN PRO en iyi seçenek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı