100TL Google Chromecast Görüntü Aktarıcı

kubilik1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi Google Chromecast görüntü aktarıcılar var. Yorumları iyi ve Google orijinal ürünü olduğu yönünde ama şüphelendiğim şey 100₺ olması. Bu normal fiyat mı yoksa satılanlar çakma ürün mü? Ve de bu cihaz ne işe yarar? Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-03-07-02-26-24-468_com.akakce.akakce.jpg
    Screenshot_2021-03-07-02-26-24-468_com.akakce.akakce.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 44
Chromecast'ın çakması olmaz ama yan sanayi desek daha doğru. Üstünde Chromecast yazıp Google simgesi olanlar Google nin kendi ürünüdür. Oyun için almayı düşünüyordum lakin gecikme olduğunu söyleyen kullanıcılar var. Asıl amacı monitör veya televizyona internet bağlantısı ile görüntü aktarma. Film veya ders gibi konularda kesinlikle tavsiyemdir.

Chromecast'ın çakması olmaz ama yan sanayi desek daha doğru. Üstünde Chromecast yazıp Google simgesi olanlar Google nin kendi ürünüdür. Oyun için almayı düşünüyordum lakin gecikme olduğunu söyleyen kullanıcılar var. Asıl amacı monitör veya televizyona internet bağlantısı ile görüntü aktarma. Film veya ders gibi konularda kesinlikle tavsiyemdir.
Peki yan sanayi dediğiniz x markalarla Google'ın kendi ürünü arasında ne fark vardır?

Peki yan sanayi dediğiniz x markalarla Google'ın kendi ürünü arasında ne fark vardır?
Yine Chromecast işlevi görür, Chromecast ta hangi işlemleri yapıp ekran paylaşıyorsak aynı işlemleri öbür cihazlarda da yaparak ekran paylaşılabilir. Onun haricinde arayüzü, ve bir kaç şeyi kumanda gibi, bunlar farklı olabilir. En iyi Google nin kendi ürününü almak diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı