100TL idarelik fare önerisi

Bütçe
100 TL

akinc

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Bursa
Selamlar. Kendi farem (G603) şu an serviste. Bu pazartesi verdim ve 2-3 hafta daha serviste kalacak gibi görünüyor. Evde beni idare edecek bir ınca fare buldum ancak delirme noktasına geldim, mangalda yakmayı düşünüyorum aleti.

Beni 2-3 hafta idare edecek bir fare almak istiyorum. Elim büyük ancak orta-büyük arası Mouse'ları kullanabiliyorum. Tutuş şeklim palm. 1400 DPI'da oynuyorum. Farenin yazılımdan veya tuştan 1400 DPI'ya da yakın bir değere ayarlanabilmesi gerekiyor. Fiyatı ne kadar uygun olursa benim için o kadar iyi olur çünkü farem servisten geldiğinde veya parası iade edildiğinde bir daha kullanacağımı sanmıyorum, kenarda duracak muhtemelen.

MS1002, kargo dahil 90 TL'ye geliyor. Yazılımı da varmış. Yazılım sorunu yaşayan kişiler varmış ancak 2018 yazılımı ile sorun yaşanmadığı söyleniyor. Önerilerinizi bekliyorum.

Bu sitede MS762 diye arattığınızda çıkıyor yazılımı:

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an yakmayı düşündüğüm Mouse'u da 2 sene önce klavye mouse set halinde almıştım. Inca, Everest, Rampage hepsi aynı. 80-100 TL para veriyorsun, doğru düzgün iş görmüyor. Paramı çöpe atmak istemiyorum maalesef. Sonuçta 100 TL az bir para değil.

Bende dente dk -700 klavye var 20 TL ne almıştım Vatan'dan. Yıllardır bozulmadı. Everest mouse vardı bozuldu. Hala bugün memnun olmasamda G700 Logitech aldım. Bazen klavye dandik olsa gittimi gidiyor kullanıyorum. Mouse için sadece Logitech mouse bakman bence en azından sağlamlık olarak daha iyi fikir olabilir.

Bende dente dk -700 klavye var 20 TL ne almıştım Vatan'dan. Yıllardır bozulmadı. Everest mouse vardı bozuldu. Hala bugün memnun olmasamda G700 Logitech aldım. Bazen klavye dandik olsa gittimi gidiyor kullanıyorum. Mouse için sadece Logitech mouse bakman bence en azından sağlamlık olarak daha iyi fikir olabilir.
Logitech'in en uygun mouse'u şu an G102. Elime uymuyor ve sensörü kötü. Servise verdiğim mouse da yine Logitech. Para iadesi gelince kesinlikle Logitech'in giriş-orta seviye mouse'larını tercih etmeyi düşünmüyorum. Hepsinin bir sorunu var. Scroll sorunu, sensör sorunu, kozmetik sorunlar vs.

Şu an 100 TL'yi bu mouse'a vermeyip yeni mouse alırken güzel de bir mouse pad mi alsam diye düşünüyorum. Para iadesi verirlerse HyperX Pulsefire Haste ve HyperX Fury S Pro Mouse Pad alacağım muhtemelen.

Logitech'in en uygun Mouse'u şu an G102. Elime uymuyor ve sensörü kötü. Servise verdiğim mouse da yine Logitech. Para iadesi gelince kesinlikle Logitech'in giriş-orta seviye Mouse'larını tercih etmeyi düşünmüyorum. Hepsinin bir sorunu var. Scroll sorunu, sensör sorunu, kozmetik sorunlar vs.

Şu an 100 TL'yi bu Mouse'a vermeyip yeni mouse alırken güzel de bir mouse pad mi alsam diye düşünüyorum. Para iadesi verirlerse HyperX PulseFire Haste ve HyperX Fury S Pro Mouse Pad alacağım muhtemelen.

Senin kadar çok fazla mouse değiştirmedim. Logitech konusunda haklı olabilirsin. Bendeki üst sınıf giriş ve orta seviye olsa senin yaşadıklarını yaşayabiirdim. Mouse+mouse pad serisi olarak bakarsan yine uyguna gelen ürünler olacak.

Senin kadar çok fazla mouse değiştirmedim. Logitech konusunda haklı olabilirsin. Bendeki üst sınıf giriş ve orta seviye olsa senin yaşadıklarını yaşayabiirdim. Mouse+mouse pad serisi olarak bakarsan yine uyguna gelen ürünler olacak.

Bütçemi 59 TL aşıyor hocam. Gamenote MS1002'den daha uygun ve daha iyi olan bir model var mıdır?

Şu fena durmuyor bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Polosmart, Inca, Rampage gibi kalitesiz markaları tercih edip paramı çöpe atmak istemiyorum dediğim gibi. Bu ürünün ömrü maksimum 2 ay. İçindeki sensörün ne olduğu belli değil.

Geri
Yukarı