100TL USB Wi-Fi önerisi

efemefem

Hectopat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Espor
Konu başlıkta belirtildiği gibi, önerilerinizi bekliyorum ve Max 100TL olsun lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünün çekim gücü iyi mi ? yaklaşık 10-15metre civarında bir uzaklıktan internete bağlanmayı düşünüyorum.
https://www.hepsiburada.com/tp-link...osuz-wps-soft-ap-mini-usb-adaptor-pm-bd300801
Ben bunu kullanıyorum memnunum odam üst katta 50 megapit internetimiz var. Aşağı yukarı 40-50 megapit arası hız alıyorum. Laptopun kendi Wi-fi si 30-35 alıyor. Driverını yüklemek gerekiyor. Yükleyince çekimi falan oldukça iyi.
Markası da Tp-Link zaten güvenilir.
Antensiz olması bir şey fark eder mi ?

Ürünün çekim gücü iyi mi ? yaklaşık 10-15metre civarında bir uzaklıktan internete bağlanmayı düşünüyorum.

Antensiz olması bir şey fark eder mi ?
Valla bilmiyorum. Ben 10-15 metreden daha fazla mesafeden kullanıyorum sorun yok. Benim için laptopda kullandığım için küçük olması görselliğide önemliydi. Eğer daha iyi antenli modeller varsa onları tercih edin. Üstteki arkadaşın attığı da güzel yorumlar almış. 5 ghz desteği falan da varmış arkadaşın attığında. Tercih sizin. Ama ben kendi attığımdan kullanıcı olarak oldukça memnunum.

Valla bilmiyorum. Ben 10-15 metreden daha fazla mesafeden kullanıyorum sorun yok. Benim için laptopda kullandığım için küçük olması görselliğide önemliydi. Eğer daha iyi antenli modeller varsa onları tercih edin. Üstteki arkadaşın attığı da güzel yorumlar almış. 5 ghz desteği falan da varmış arkadaşın attığında. Tercih sizin. Ama ben kendi attığımdan kullanıcı olarak oldukça memnunum.
Arkadaşın attığını alıyorum, Teşekkürler @machnerwin
Ürünün çekim gücü ile ilgili bir problem yok 10 metreden gayet iyi bir performans sergiler.
Ürünü aldım, driver filan var mı ? internette bulamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı