100x100 çift monitör duvara monte edilebilen VESA aparatı önerisi

XPLSG

Megapat
Makaleler
5
Merhaba.
Çift monitör kurulumu yapma ihtimalim var, o nedenden ötürü VESA aparatına ihtiyacım var hareket ettirilebilen çift monitör destekleyen ve duvara asılabilen VESA aparatı gerekiyor.
Masamda yeterli alan yok o nedenden ötürü yapamıyorum artık ne kadar ucuz olursa o kadar iyi.
Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam bütçemi çok aşıcağı için VESA işinden vazgeçtim daha önce açtığım monitör konusuna bakarsanız monitörde aldım çift monitör işi biraz sıkıntılı olacaktı o nedenle vazgeçtim, yine de öneri için teşekkürler.

ViewSonic almışsın haberim var. Gördüm sabah. Hayırlı olsun. Kötü bir monitör değildir.
VESA'lar pahalı. Özellikle ülkemizde çok çeşitli VESA bulunmuyor. Çift kollar hayli pahalı.

ViewSonic almışsın haberim var. Gördüm sabah. Hayırlı olsun. Kötü bir monitör değildir.
VESA'lar pahalı. Özellikle ülkemizde çok çeşitli VESA bulunmuyor. Çift kollar hayli pahalı.

Evet hocam o nedenden dolayı zaten vazgeçtim.
Teşekkür ederim iyi sözleriniz için alırken İtopya'dan AOC'yi alacaktım fakat bir anda düşünüp acaba 8000 civarına alınabilecek 2K monitör var mıdır diye baktım parlaklık sorunu duydum eğer çok sorun olmazsa iade etmeyeceğim almışken 2K monitör almak daha mantıklı geldi.
İyi günler dilerim.

Evet hocam o nedenden dolayı zaten vazgeçtim.
Teşekkür ederim iyi sözleriniz için alırken İtopya'dan AOC'yi alacaktım fakat bir anda düşünüp acaba 8000 civarına alınabilecek 2K monitör var mıdır diye baktım parlaklık sorunu duydum eğer çok sorun olmazsa iade etmeyeceğim almışken 2K monitör almak daha mantıklı geldi.
İyi günler dilerim.

Bazı kusurları evet var. Çok sükse yapamadı bu modeli zaten. İndirimdeyken almak doğru olmuş. Kendi fiyat bandında alınmazdı zaten. Rakiplerine göre daha düşük değerlere sahipti.
Tabii ViewSonic yine kendi teknolojisini iyi kullanıyor. Renklerin tonlarına önem veriyorlar.
Baktın sana uymuyor ikinci gün "beğenmedim" diyerek iade eder AOC'a tekrar yönelirsin.
Geldiğinde hislerini paylaşırsın. 👍

Bazı kusurları evet var. Çok sükse yapamadı bu modeli zaten. İndirimdeyken almak doğru olmuş. Kendi fiyat bandında alınmazdı zaten. Rakiplerine göre daha düşük değerlere sahipti.
Tabii ViewSonic yine kendi teknolojisini iyi kullanıyor. Renklerin tonlarına önem veriyorlar.
Baktın sana uymuyor ikinci gün "beğenmedim" diyerek iade eder AOC'a tekrar yönelirsin.
Geldiğinde hislerini paylaşırsın. 👍

2K zaten sistemime çok önerilen bir çözünürlük değil.
Bu monitörü almamın en büyük sebeplerinden biri renkleri gerçekten iyi gibi duruyor 8 bit + frc desteklemesiydi ve panel olarak IPS kullanmasıydı.
8000 TL'de 2K 170 Hz yazılımla 10 bit destekleyen bir monitör için bence uygun.
O nedenden ötürü aldım fakat eğer beğenmezsem iade edeceğim ve AOC'yi alacağım çünkü hem hoparlör desteği var hem de sistemime daha uygun bir çözünürlük desteği var RX 6700 kullanıyorum 2K'da çoğu oyunda zorlanıcaktır diye düşünüyorum fakat film/dizi falan izlerken hoşuma gidicektir diye umuyorum.
Monitör elime ulaştığında deneyimlerimi monitör öneri konuma yazarım.

Geri
Yukarı