10105F sisteme 1660 Ti alınır mı?

KdrKaya89

Hectopat
Yer
Hatay, Antakya
Merhaba, sistemim:
  • 10105F işlemci
  • 2x8 16 GB HyperX RAM
  • H510M-K anakart
  • SN850 M.2 var
  • RX 550 2 GB EVO ekran kartım var.
Bulunduğum konumda 2. el 1660 Ti ilana koymuşlar 3.250₺'ye sizce alınır mı?
AMD sevmiyorum zaten 6500 bu anakart ve işlemciyle tam performans çalışmıyormuş, 6600 de pahalı.
3.000 TL'ye bu MSI Ventus XS 6 GB alınır mı?

Merhaba, sistemim:
  • 10105F işlemci
  • 2x8 16 GB HyperX RAM
  • H510M-K anakart
  • SN850 M.2 var
  • RX 550 2 GB EVO ekran kartım var.
Bulunduğum konumda 2. el 1660 Ti ilana koymuşlar 3.250₺'ye sizce alınır mı?
AMD sevmiyorum zaten 6500 bu anakart ve işlemciyle tam performans çalışmıyormuş, 6600 de pahalı.
3.000 TL'ye bu MSI Ventus XS 6 GB alınır mı?

Gayet güzel olacaktır. Kartın faturası var mı? O fiyatlara satılan 60 Ti'lar genelde mining çıkması oluyor ve 2600TL'den başlıyor fiyatları. Fatura varsa en azından ne kadar mining de çalıştığını görürüz. Kısa süre ise alınır.

Sıfır 5000 bin lira hocam kartın da var bence ikinci el alıp riske girmek yerine piyasayı takip ederek sıfır almak daha mantıklı emin ol aradaki 2000 lira farkın değerini ileride görürsün. Mining kart olması da ihtimal bunu da unutma.

Arkadaşlar ilan detaylarında kartın 8 Ekim 2020'de alındığı söyleniyor yani 2 yıllık kart ve kutu, fatura vs duruyor her teste açık demiş. Mining kartı benim midemi bulandırmaz testten sağlam çıkarsa sorun olacağını sanmıyorum.

Arkadaşlar ilan detaylarında kartın 8 Ekim 2020'de alındığı söyleniyor yani 2 yıllık kart ve kutu, fatura vs duruyor her teste açık demiş. Mining kartı benim midemi bulandırmaz testten sağlam çıkarsa sorun olacağını sanmıyorum.
2 yıllık kart için fiyat yüksek. Daha uyguna bulabilirsin.

O zaman al hocam aklına yattıysa bol bol test et uzun süre beklet adamı ki kart fail verecek mi diye sonra al.

O fiyatlara genelde 10 ay - 8ay mining yapmış cihazlar oluyor.

Arkadaşlar 2.800₺ fiyatla anlaştık ve furmark testim bu şekilde 19 dakika test yaptım aşağıdaki sonuçlarda bir değişiklik olmadı. Sizce bir sorun gözüküyor mu?

furmark2.PNG

Geri
Yukarı