102 bin takipçili araba sayfasına 500 TL reklam verilir mi?

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Kendi sayfam araba üzerine olduğu için ben de bir araba sayfasına reklam vermek istedim. Bir araba sayfası buldum 102 bin takipçili. Reklam ücreti olarak 500 TL istiyor. Sizce verilir mi? 3 gün olarak paylaşılacakmış ve başka bir sayfasında daha tanıtım yapacakmış. O sayfası da 55 bin takipçili.

Hocam takipçi sayısından ziyade organik sayı önemli. Genelde o hesaplar bot oluyor. 55K botlu takipçi yerine 20k organik takipçi daha iyidir. Sayfanın paylaşım beğeni ve yorum sayılarına bakın bence.

Hocam takipçi sayısından ziyade organik sayı önemli. Genelde o hesaplar bot oluyor. 55K botlu takipçi yerine 20k organik takipçi daha iyidir. Sayfanın paylaşım beğeni ve yorum sayılarına bakın bence.
Hocam yukarıda sayfanın adını attım bakabilirsiniz nasıl diye. Bir tane daha sayfa buldum. Adı Nadir Araçlar. Günlük 250 TL olur dedi. 3 günlük olursa 600 yaparız dedi. Sizce ne yapayım?

Nadir Araçlar'ın beğeni sayıları daha fazla gibi ama104B takipçiye 6k yı geçmeyen beğeni sayısı... Bence az.. Çoğu bottur hesapların.

Nadir Araçlar'ın beğeni sayıları daha fazla gibi ama104B takipçiye 6k yı geçmeyen beğeni sayısı... Bence az.. Çoğu bottur hesapların.
Ekliarabalartr cevap verdi. Hikaye izlenmelerini attı. 30-45k arası izleniyormuş. Diğer sayfası ise 15-20k arasıymış. Nasıl sizce?

Geri
Yukarı