104 TL'ye Forza Horizon 4 alınır mı?

crazycc7

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben güzel bir direksiyon seti alacağım ve bugün Steam'de F4 ültimatom 300'den 100'e düşmüş, en iyi paketi sizce alınır mı? Forza5 çok pahalı şu anda indirimde DLC'siz 300 TL. Sizce FH4 ultime alayim mi 104 TL'ye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buraya da göz atabilirsin fikir olarak.

Arkadaşlar ben güzel bir direksiyon seti alacağım ve bugün Steam'de F4 ültimatom 300'den 100'e düşmüş, en iyi paketi sizce alınır mı? Forza5 çok pahalı şu anda indirimde DLC'siz 300 TL. Sizce FH4 ultime alayim mi 104 TL'ye.

Sorman hata hocam böyle şahane bir oyun için 104 TL çok makul bir fiyat piyasada neredeyse hiçbir araba oyunu size böyle bir deneyim sunmuyor hocam, zam yakın 700-800 TL olur belki daha fazla kaçmaz bu oyun alın derim.

Eğer dediğin gibi alacağın direksiyon seti güzelse ve sende oyunu oynamak istiyorsan alınır. Ancak eğer direksiyon setim olsaydı, FH4 değil de Assetto Corsa oynardım.

Arkadaşlar bende aseton corsa ve ets 2 de var ama forza 4 de almak istiyorum bu fiyat kaçmaz diyorsanız en iyi paket 104 tl alıyorum yarın direksiyonu da haftaya alacam logitech g29 yada thrustmaster falan alcam bakalım

Ben sadece oyunu aldım 65TL'ye çok iyi bir de direksiyon seti off ne sarar ben klavyeden oynadığım için bir hafta oynayıp bıraktım.

Hocam soru mu bu tabikide alınır hele birde gamepad veya direksiyonunuz varsa tadından yenmez. O fiyata et döner bile yok şimdi.

Sakın ama sakın normal sürümü almayı kalkmayın pişman olursunuz onun dışında oyun güzel bazı görevler var ağzımı açık bırakacak şekilde, bir anda bakıyorsun yanında devasa bir gemi geçiyor sana dokunmuyor ama 2m ilerin oluyor çok güzel etkiliyici görevler var alınırr yani

Direksiyon setiyle birlikte çok güzel performans alabilirsiniz, satın alınır. 5'inci oyununu da Game Pass aracılığı ile oynayabilirsiniz. Aylık 80 TL çok bir para değil.

Evet 80 TL artık para değil yaşı küçükse bir işe girsin arkadaş bence okulların açılmasına az kaldı zaten çalışır birkaç hafta yıllık Game Pass parası çıkarır götürür onu bayağı değilse de öyle yapabilir veya okuldaki harçlıklardan biriktirebilir kantinden almaya keserek bakar karne günü 6 aylık Game Pass parası çıkmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı