10400F, 10700F, 10700K, 5600X, 3700X ve 3600X arasından ne alınmalı?

Anakartta belirtiliyor hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kesinlikle ve kesinlikle Ryzen 5000 serisi işlemci almalısınız.Intel 10.nesile verdiğiniz paraya yazık.R5 5600X en mantıklısı olur.Açık ara farkla hem de

Bütçeni belirt tavsiye edelim.

Sen bilirsin dostum.

Danışmayı severim. Şöyle bir durum var bu tercih faktörü olabilir mi 10700K'yı 5600X'e.
Kesinlikle ve kesinlikle Ryzen 5000 serisi işlemci almalısınız. Intel 10.nesile verdiğiniz paraya yazık. R5 5600X en mantıklısı olur. Açık ara farkla hem de.

Sorun şu ki ikisi de aynı fiyat 10700K'da 5600X'de.
Kesinlikle ve kesinlikle Ryzen 5000 serisi işlemci almalısınız.Intel 10.nesile verdiğiniz paraya yazık.R5 5600X en mantıklısı olur.Açık ara farkla hem de
Açık ara değil ya.

Son düzenleme:
Danışmayı severim. Şöyle bir durum var bu tercih faktörü olabilir mi 10700K'yı 5600X'e.

Sorun şu ki ikisi de aynı fiyat 10700K'da 5600X'de.

Sen Intel alayım kafam rahat etsin diyorsun değil mi :D.
Bana da Intel = Apple, AMD=Samsung gibi geliyordu. Şimdiye kadar da aldığım ilk AMD işlemci. Hep Intel kullandım (i7, i5, i3, Pentium) ama 5000 serisinin F/P oranı beni tavladı.

Sen Intel alayım kafam rahat etsin diyorsun değil mi :D.
Bana da Intel = Apple, AMD=Samsung gibi geliyordu. Şimdiye kadar da aldığım ilk AMD işlemci. Hep Intel kullandım (i7, i5, i3, Pentium) ama 5000 serisinin F/P oranı beni tavladı.

Ya sorun şu ki o fark ortadan kalktı eskiden AMD öyleydi fakat 2 sininde fiyatı aynı olunca kararsızlıklar başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı