10400F sistem nasıl?

Ama Ray Tracing ve DLSS desteği oluyor RTX 2060 alınca ayrıca 20 GB daha fazla depolama alanı oluyor.

RTX 2060 Ray Tracing'den zayıf. 20GB önemli mi? Orası tartışılır.

Biri AMD biri NVIDIA. AMD'nin sürücü sorunları düzeldi mi? Stabilite ve DLSS açısından 2060 daha iyi.

AMD sürücü sorunları haç karşılaşmadım? Forumda baktığımda da yoktu? DLSS için alınanabilir bence.

2X.

7200 TL anakart ediyor. Bir farkta yok. Hatta Vatan'ın ekran kartı daha iyidir Galax'tan. Hangisini istiyosanız onu alın Vatan'daki sistem pahalı değil.

Teşekkürler, bu şekilde yardımcı olan kişilere zaten lafım yoktu. Eğer var ise farklı bir alternatiflerini sunmak diğer kişilere de yardımcı olacaktır. RTX'in Ray Tracing ve DLSS özelliklerini de göz önünde bulundurmak lazım. Tabi son seçim yine alacak kişiye kalmış. Bana kalsa seçimimi RTX 2060'dan yana kullanırdım, DLSS ve RT ve driverlar durumundan dolayı. Aralarında fiyat farkı da yok denecek kadar az görünüyor.
RTX ve DLSS için alınabilir.
Sadece alternatif olarak bıraktım.

Arkadaşlar, sistem bu almayı düşünüyorum. Sizce nasıl?
sistem güzel pahalı diyenlere söylüyorum taksitle alındığı zaman aynı fiyata denk geliyor hatta bazen vatanda daha ucuza denk geldiği de oluyor

2X.

7200 TL anakart ediyor. Bir farkta yok. Hatta Vatan'ın ekran kartı daha iyidir Galax'tan. Hangisini istiyosanız onu alın Vatan'daki sistem pahalı değil.
Güzel, Teknobiyotik görmemiştim.
Intel i5-10400F Altı Çekirdek 2.90 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
MSI B460M-A PRO Intel LGA1200 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
G.Skill Ripjaws V (2X8) 3200MHz DDR4 F4-3200C16D-16GVKB Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Galax RTX2060 6GB (1-Click OC) 192Bit GDDR6 RTX 2060 Ekran Kartı (GLX-26NRL7HPX7OC) | Teknobiyotik
Patriot 480 GB Burst PBU480GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
High Power Performance Gold GD HP1-J600GD-F12S 600 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
ZALMAN N5 MF 4x120mm RGB FANLI MidT ATX GAMING KASA - Vatan Bilgisayar
Aynı fiyata denk geliyor sanırım. Pahalı değil, alınabilir.
Sadece kasası güzel değil.

Geri
Yukarı