10400F'ten 100 lira pahalı olan R3 3100

Ekran kartı 1650S hocam.
İki işlemci de çok rahat 1650S'i besler, 3100'e OC yapılmasa bile aşırı farklar olmaz zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2070'li video atayım o halde. Ancak oradaki 3100, 4.5GHz'de ve Plat silikon gelirse 4.7-4.8 görülür haliyle aradaki FPS farkı neredeyse hiç olmaz.

Aynen hocam, aynı şey 1600AF için de geçerli. @Shimada Sensei hocam 1600AF'ye O.C yaparak 8700K ve 3600 tokatladı. 😍

R23, R20 skorlarında geçmiş olabilir ama Zen+ bir işlemci nasıl Zen2 işlemciyi tokatlıyor? RTX 3080 gibi kartlar ile test yapılınca 3600'ün daha iyi olacağını düşünüyorum ben.
Ne kadar OC yaptı?

R23, R20 skorlarında geçmiş olabilir ama Zen+ bir işlemci nasıl Zen2 işlemciyi tokatlıyor? RTX 3080 gibi kartlar ile test yapılınca 3600'ün daha iyi olacağını düşünüyorum ben.
Ne kadar OC yaptı?
Hocam benim konuşmam çok doğru olmaz, bir konuya ekran görüntüsü atmıştı ama şu an bulamadım. Kendisi anlatırsa daha iyi olur.

Maalesef tek yapabileceğin gülmek :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
4.5GHz'e OC yapılmış ve 3700X'in ensesinde.
Stok haliyle OC haline bakarsan arada çok büyük farklar söz konusu.
Hocam merak ettim silikon kalitesi ne çıkacak acaba benimkinde. CTR için Cinebench lazımdı değil mi ?

Hocam merak ettim silikon kalitesi ne çıkacak acaba benimkinde. CTR için Cinebench lazımdı değil mi ?
Burada yapılması gerekenleri vs. açıklamışlar hocam. Hatta Türkçe kaynak olarak bunu öneririm:

Burada yapılması gerekenleri vs. açıklamışlar hocam. Hatta Türkçe kaynak olarak bunu öneririm:
1614330184534.png

Hocam bu hata ile karşılaştım acaba sürüm farkından dolayı mı ?
Edit; tamamdır.
1614330349216.png

Geri
Yukarı