1050 Ti alınır mı?

2.el bakıyorsanız 570-580-1060 almaya çalışın her oyunu oynayabilirsiniz 1050 Ti artık iyi bir kart değil sıfır istiyorsanız 6400 veya 6500XT bakın.

Kimse de arkadaşın amacıma uygun yorum yapmamış :D

Adam oynarsam sadece valorant vs oynarım diyor, yani gelecek 50 yıl içerisindeki çıkacak tüm oyunları oynamak istiyorum demiyor.

Ben 930mx i5-8250U sistem ile düşük ayarlarda rahat oynuyordum. 1050Tİ ile çok rahat oynarsın.

Yani bizim insanımızdaki amaca uygu değil de sürekli üst modele odaklanma sorununu da anlamıyorum. Halen daha adama tavsiye veren var; o kart eskidi üst modelini al diye. :D

Kimse de arkadaşın amacıma uygun yorum yapmamış :D

Adam oynarsam sadece Valorant vs oynarım diyor, yani gelecek 50 yıl içerisindeki çıkacak tüm oyunları oynamak istiyorum demiyor.

Ben 930MX i5-8250U sistem ile düşük ayarlarda rahat oynuyordum. 1050 Ti ile çok rahat oynarsın.

3 yıl sonra öyle rahat oynatacak mı o önemli

Sabahtan beri ondan bahsediyoruz

Adam 3-5 yıl sonrasını düşünüyor olsa zaten 1050 Ti için sizlere soru sormaz.

930MX ile oynuyorsam 1050 Ti için 5 yıl sonra da oynar.

Kimse ben sadece bunu oynuyorum deyip de onu oynamaz bende sistem toplarken ilk tek GTA 5 oynarım diye aldım RDR2 FH5 falan oynuyorum şimdi ileride arkadaşın ilgisini çekecek ya da şu an bile var görecek diyecek ne güzel oyunmuş oynayayım bunu ama oynayamayacak ben bunu diyerekten söyledim sadece Valorant için 1050 Ti fazla zaten RX550 bile yeter.

Kart 6 yaşında.
Adam en kötü 5-6 bine RX alsın istediğini yapsın bari. Yoksa sadece Valorant oynayacaksa ekran kartına bile gerek yok o zaman.

Hocam 5-6 ya bile gerek yok 2500-3000 arasına çeksin 1060 veya RX570/580 keyfine baksın.

İşlemcim rzyen 5500 dostum
İşlemciniz ne? Eğer bütçeniz yeterliyse RX 6500-6400 kartlara bakabilirsiniz, neredeyse her oyunu oynarsınız.

GTX 1050ti 4GB OC versiyonuna sahip birisi olarak şunu söyleyebilirim ki Valorantı rahat oynarsın ama varlorantta işlemci de önemli. Onun dışında hikaye tabanlı yüksek grafik isteyen oyunlarda yüksek olmasa da orta ayarlarda oyun oynayabilirsiniz. Photoshop konusuna gelecek olursak sürekli olarak olmasa da ara ara yükleyip kullandığım oldu ve sorun yaşamadım.​
Yorumun için çok teşekkürler dostum kafamdaki soru işaretlerini kaldırmış oldun.

Ama geleceğe bakmak önemli işte.
Bu adam God of War: Ragnarök'u nasîl oynayacak veya re 9

Ragnarok eminim PC'ye gelmez. God of War PS4'e özeldi, daha sonra geldi PC'ye zaten. PC'ye geldiğinde başka bir ekran kartı alır, illa 200 FPS almasına gerek yok ki.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı